Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiptarja

Total: 1785
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.623Z

FOTOT/ Vrasja e ambasadorit rus, kush është shqiptarja e plagosur

Mediat turke kanë zbardhur edhe emrat e personave të tjerë të plagosur në atentatin që iu bë ambasadorit rus në Ankara. Sipas Anadolu, në mesin e të lënduarve gjatë këtij atentati është edhe shqiptarja me nënshtetësi turke, Leila Gundogan, raportojnë mediat turke. Kjo e fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.729Z

Delfina shqiptarja e Playboy

e Merkure 4 Shkurt 20151202 pm brbrDelfina Aziri shqiptarja qe jeton e punon ne Gjermani eshte bere e famshme pas pozimit ne revisten e njohur per meshkuj Playboy Profili i saj ne FB eshte i mbushur me foto provokuese Se fundmi ajo ka postuar nje foto teksa i ka kthyer shpinen p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.525Z

U shpëton rojeve, arrestohet shqiptarja në Greqi

Një shqiptare është arrestuar nga policia greke në doganë, ndërsa po përpiqej që të kalonte për në Shqipëri, pasi u kishte shpëtuar dy agjentëve grekë. E arrestuara kishte arritur që të udhëtonte nga Selaniku për në pikën e kalimit kufitar të Kristalopigjisë, por aty punonjës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.715Z

Shqiptarja, shtatzënë me ish-bashkëshortin e Kim Kardashian

Share Surprizat e lidhjes së shqiptares Fatmira Sinanaj me ish-bashkëshortin e Kim Kardashian, basketbollistin  Kris Humphries, duket se nuk kanë përfunduar. Pasi ky i fundit kërkoi ndihmë nga FBI-ja, me pretendimin se ajo po e shantazhonte, vjen një tjetër lajm në lidhje me ata të dy.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.088Z

FOTOT/ Ja si proteston shqiptarja në Gjermani, kundër veshjes myslimane

Ajo është një vajzë që provokon me fotot e saj. Këtë gjë bën edhe këtë herë. Zana Ramadani, një shqiptare që jeton në Gjermani, ka protestuar me një veshje provokuese, kundër ferexhese. Ajo shfaqet e mbyluar sipër dhe e zbuluar poshtë. Një foto që pritet të hapë shumë pole

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.134Z

Torino vetevritet shqiptarja

p styletext-align justifyNje ngjarje e rende ka ndodhur kete te diel ne qytetin italian te Torinos Nje 35 vjecare shqiptare ka plagosur me thike te birin 7 vjec dhe me pas eshte vetevrare duke u hedhur nga ballkoni i shtepise Mesohet se viktima eshte Elida Zero e cila ishte e ndare nga bashkeshorti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.556Z

Xhoana Xheneti, shqiptarja që po çmend amerikanët (FOTO)

Pas Angela Martinit dhe Vildane Zenelit, Xhoana Xheneti është një tjetër shqiptare e famshme në Amerikë, që e ka treguar veten si balerinë dhe këngëtare. Xhoana ka një trup të hatashëm, të cilin do e dëshironte secili mashkull. Ajo jeton në SHBA dhe ka shumë kohë që merret me m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama