Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiptarja

Total: 1785
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.667Z

Kosovarja e parë në BB1, ja sa ka ndryshuar |FOTO

Transmetuar më 20.12.2015 - 22:51 Ajo u bë e famshme nga “reality-show” Big Brother Albania 1. Besarta nga Gjilani vendosi të ishte pjesë e këtij spektakli në sezonin e tij të parë, por me vitet ajo ka ndryshuar shumÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.406Z

Fatos Nano e Ben Blushi do të krijojnë parti të re?

A do rikthehet Fatos Nano me një formacion të ri politik? Spekulimet kanë nisur sërish. 'Shqiptarja' shkruan se ish- kryetari socialist mund të krijojë një parti me të pakënaqurit e PS. Mes tyre janë Ben Blushi, Rexhep Meidani dhe Arben Malaj. Nuk dihet se sa i vërtetë është ky lajm,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.113Z

Trafik i rënduar në aksin Lezhë-Laç, radhë deri në 5 KM (VIDEO)

Lëvizja përgjatë superstradës Lezhë-Laç është bllokuar për disa orë një njërin kah mbrëmjen e së hënës, duke bërë që vargu i automjetëve të shkonte në mbi 5 km. Shkak për këtë situatë janë bërë disa punime që po kryheshin në afërsi të kryqëzimit të Rrilës pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.496Z

FOTOLAJM/ Në spital nuk mjaftojnëplehrat, por duhet edhe derri i rojes 

VLORË - Kjo foto që shikoni nuk është bërë në ndonjë vend larg Shqipërisë, por shkrepur mëngjesin e sotëm në Spitalin Rajonal të Vlorës.Veç mbetjeve që janë hedhur në sipërfaqe pa asnjë lloj mbrojtje, aty është edhe një derr që kullot i pashqetësuar, që sipas dëshmitarëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.419Z

Eliada Ahmeti vazhdon të provojë me fotot “hot”- FOTO

TIRANE- Eliada Ahmeti, shqiptarja që çmendi Greqinë me fotot e saj ‘hot’, vazhdon të provojë me sensualitetin e saj. Vetëm pak ditë më parë ajo ka publikuar këto foto të nxehta, ku ekspozon trupin dhe gjoksin. E njohur në Greqi si modelja pa tabu, ajo ka publikuar në rrjetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.100Z

Tiranë, aksidentohen 2 punëtorëndërtimi, në Sauk e Yzberisht

TIRANE- Dy punëtorë ndërtimi u aksidentuan brenda pak minutash në dy zona të ndryshme. Aksidentet ndodhën në pranë Sanatoriumit në Sauk dhe tjetri në Yzberisht. Nga të dhënat e para mësohet se punëtorët kanë rën&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.843Z

Marjana Markaj ia kalon edhe Shkëndija Mujajt

Marjana Markaj mund të jetë shqiptarja më seksi. Vajza e cila aktualisht  jeton në SHBA dallohet për super format e saj. Mediat kanë filluar ta cilësojnë të tillë për shkak të pasmëve dhe gjoksit të saj. Nëse Shkënd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama