Rezultate te kerkimit per termin: +Shqiptarja

Total: 1785
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.857Z

FOTOT/ Shqiptarja e Playboy tregon trupin seksi (+18)

Ajo jeton në Gjermani dhe famën nisi ta shijojë kur doli në revistën Playboy si playmate e muajit shkurt. Bëhet fjalë për modelen shqiptare, Delfina Aziri. Së fundmi biondia nga Kosova ka ofruar për fansat e saj disa imazhe të nxehta.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.805Z

Shqiptarja e revistës The Independent

Share Tali Lennox, Bonnie Wright dhe Rita Ora janë tre yjet e rinj të muzikës, të cilat revista botërore The Independent i ka cilësuar në një reportazh si vajzat që po përjetojnë historinë e Hirushes. Por ajo çfarë na jep më shumë kënaqësinë neve, është s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.957Z

FOTOT/ Shqiptarja që po djeg Nju Jorkun

Ajo quhet Lola Luma. Është një modele që po bën karrierë në Nju Jork dhe ka pozuar për revista të rëndësishme si Maxim. Madje, e ka sprovuar veten edhe në aktrim duke luajtur disa role, si tek filmi Nora e Kelmendit. Lola është me origjinë nga Shkodra dhe konsiderohet si një nga f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.053Z

Shqiptarja rrëfen tmerrin: Më detyronin të prostituoja shtatzënë

Katër persona janë arrestuar nga policia italiane për prostitucion ditën e sotme në Piaçenca. Një prej të arrestuarve është shqiptare, e cila ka thënë se është shfrytëzuar nga bashkëshorti i saj italian, një shqiptar tjetër 31-vjeçar dhe nga një 37-vjeçar tjetër italian. V

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.736Z

FOTOT/ Shqiptarja më hot e pasarelave

Quhet Edlira Rukaj dhe është me origjinë shqiptare. Modelja jeton prejj vitesh mes Greqisë dhe Francës. Ajo është e njohur si një prej modeleve e cila ka preferuar të thyejë tabu duke pozuar topless apo foto të tjera provokuese.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.461Z

Greqi, shqiptarja pranon vrasjen ebiznesmenit grek Tsagaropoulos

GREQI- Shqiptarja Evangeli Zhanga ka pranuar para gjykatës së se ka vrarë biznesmenin grek Tasos Tsagaropoulos, dhe më pas e ka murosur në vaskë. Pas pranimit të këtij fakti, mësohet se shqiptarja Evangeli Zhanga ka vepruar me dy bashkëpunë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.010Z

FOTOT/ A është kjo shqiptarja më seksi?

Ajo është bërë e famshme falë formave të saj. Forma, të cilat i tregon me anë të fotove që poston në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Redona Koçin, e cila konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare. Ajo ka nisur pushimet tashmë dhe ka postuar foto teksa merr rreze.  

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama