Rezultate te kerkimit per termin: +Shrbimit

Meta: total 369 / total_found 369 / time 0.000 / keyword[0] shrbimit / docs[0] 369 / hits[0] 545 /
No Pic available
  • 2008-11-01

"Dosjet", Basha takon Birthler

Tiran (Start)- Ministri i Punve t Jashtme, z.Lulzim Basha, priti sot n nj takim znj.Marianne Birthler, e Ngarkuara Federale pr dosjet e shrbimit t siguris s shtetit t ish-Republiks Demokratike Gjermane (STASI). Gjat takimit, Basha theksoi se eksperienca gjermane n lidhje me trajtimin e t kaluars kom

No Pic available
  • 2008-11-01

Beqja: sht rritur varfria

Tiran (start)- Partia Socialiste, me an t nnsekretarit pr Programin Ilir Beqja, pas rreth nj jave q nga data 17 tetori, Dits Ndrkombtare kundr Varfris, ka denoncuar indiferencn e qeveris ndaj ktij problemi. N nj gjuh tipike si kryetari i PS-s Rama, Beqja tha se kryeministri i qeveris s shrbimit dhe

No Pic available
  • 2008-11-01

Pezullohet nga detyra punonjsi i policis

Tiran (Start)-Nga ana e Shrbimit t Kontrollit t Brendshm dhe Drejtoris Kundr Krimit Ekonomiko-Financiar n Drejtorin e Prgjithshme t Policis s Shtetit ka filluar hetimi n ngarkim t punonjsit t policis, Inspektor Shaqir Hasanaj si dhe ndaj ish punonjsit t policis Tom Camaj, aktualisht taksist. Prmes n

No Pic available
  • 2008-11-01

Homazhe pr Gazideden

Tiran (start)- N ambientet e Kuvendit t Shqipris, prfaqsuesit e shtetit, deputet, e njerz t thjesht kanhomazhe pr t ndjerin Bashkimi Gazidede, nj personalitet i njohur dhe shum i prfolur i politiks shqiptare t pas viteve 90. N nderim t tij, zhvilluan homazhe dhe Kryeministri Sali Berisha dhe Kryeta

No Pic available
  • 2008-11-01

Gazidede - Safiri q shklqen m fort mes balts

Tani q qytetari i mir, pedagogu i shquar, shkenctari i apasionuar dhe npunsi i lart shtetror, i prgjegjshm e kurrnjher i kompromentuar - Bashkim Gazidede, e la para kohe kt bot tani, gjithka q ai la, reduktohet nga njra an, n dhimbjen e pakufijt t familjes, miqve e kolegve q e patn njohur dhe, nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama