Rezultate te kerkimit per termin: +Shrbimit

Meta: total 369 / total_found 369 / time 0.000 / keyword[0] shrbimit / docs[0] 369 / hits[0] 545 /
No Pic available
  • 2010-08-24

Telefonatat e dyshimta para zhdukjes së Bleonës

Grupi hetimor deklaron se hetimi pr 6-vjearen nga Kuksi nuk ka ndalur n asnj moment Ndryshe nga ditt e tjera, nj i afrm telefonoi shum her dy numra Fakte t reja pr zhdukjen e 6-vjeares nga Zapodi i Kuksit, Bleona Mata. Nj person, i afrm i saj, ka kryer telefonata t shumta ditn para se ajo t zhdukej

No Pic available
  • 2010-08-24

Shkup, Ministria e Brendshme jep me qira helikopterin për dasma

E rrall Qeveria maqedonase, zgjidhje n koh krize ekonomike Ministria e Punve t Brendshme e Maqedonis (MPB) ofron helikoptert e saj me qira edhe pr ahengje dhe dasma familjare. Helikoptert e policis pr nj or pr shfrytzim mund t merren me qira prej 500 euro deri n 1500 euro. N tri dasma n rajonin e T

No Pic available
  • 2010-08-24

Shuhet legjenda e madhe e basketbollit, Kushtrim Zaçe

Homazh Nj atak kardiak i ka marr jetn dje Mjeshtrit t Merituar t Sportit Nj atak kardiak i ka marr jetn dje Kushtrim Zaes, njrit prej emrave m t njohur t basketbollit shqiptar. Ai sht ndar nga jeta n moshn 60-vjeare, si pasoj e nj ataku kardiak. Ish-basketbollisti i kombtares shqiptare dhe Partizan

No Pic available
  • 2010-08-24

Fatura e Albtelekomit, tani edhe elektronike, me sms, e-mail dhe web

Abonentt e Albtelekomit tashm mund t informohen pr faturn mujore m shpejt se kurr. Me shrbimin e ri me tri mundsi zgjedhjeje, Albtelekomi njofton m shpejt pr koston e telefonatave mujore prmes SMS-s, faqes s internetit www.albtelecom.al si dhe prmes adress personale elektronike,

No Pic available
  • 2010-08-23

Dietat, gjykata u jep të drejtë policëve

Efektivt e Komisariatit t Rinasit fitojn gjyqin dhe shteti u detyrohet t’u kthej parat q nga 2008-a Ky vendim sht i vlefshm pr t gjith t transferuarit jasht qarkut Vendimi i qeveris pr t’i kthyer dietat policis ka ardhur pas nj sr faktorsh, q u jepnin t drejt efektivve t ksaj strukture.

No Pic available
  • 2010-08-23

Orët shtesë, veç specialeve shtohet edhe policia e kufirit

Ankesat Punonjsit e policis evidentojn ort e papaguara q nga fillimi i ktij viti Ort shtes n pun nuk kan mbetur nj problem vetm pr forcat speciale t policis, por edhe pr struktura t tjera t saj. Nj nga kto struktura sht ajo e kufirit. Drejtoria Rajonale e Kufirit t Tirans ka q n fillim t muajit jan

No Pic available
  • 2010-08-23

Helmohen me hamburgerë 20 persona

Elbasan Afro 20 persona ndodhen t shtruar n spitalin infektiv t qytetit t Elbasanit, t helmuar nga konsumimi i ushqimeve t shrbimit t shpejt n nj pik ambulatore. Ngjarja ka ndodhur n ort e vona t mbrmjes s djeshme, ku rreth 20 persona, pjesa m e madhe fmij, jan shtruar n pavijonin infektiv. Sipas d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama