Rezultate te kerkimit per termin: +Shrbimit

Meta: total 369 / total_found 369 / time 0.000 / keyword[0] shrbimit / docs[0] 369 / hits[0] 545 /
No Pic available
  • 2010-08-18

Kriteret mjekësore për pensionin e invaliditetit

Sa është masa e pensionit për invalidët dhe cilat janë kushtet që një invalid ta përfitojë Invalidt, t cilt nuk kan prftuar paaftsin n kushtet e puns, prfitojn pension invaliditeti me an t vrtetimit mjeksor si edhe nse plotsojn kriteret e prcaktuara dhe t bra dje publike

No Pic available
  • 2010-08-18

Vasili: Të ulet ditëqëndrimi i pacientëve në spital

QSUT prezanton masterplanin që mundëson më shumë fleksibilitet. Dashi: Më afër modernizimit të spitaleve Qendra Spitalore Universitare “Nn Tereza” n Tiran ka prezantuar dje masterplanin q do t mundsoj uljen e ditqndrimit t pacientve n spital dhe ofrimin e nj shr

No Pic available
  • 2010-08-17

Zhduken paratë e lejeve të 800 policëve

Kriza Uniformat blu u angazhuan pr fushat elektorale dhe nuk bn pushime vjetore Kriza financiare duket se ka mbrthyer policin shqiptare, e cila u ka mohuar lejet vjetore mbi 800 punonjsve t policis, duke zhdukur edhe parat q u takonin me ligj. Bhet fjal pr lejet q iu mohuan punonjsve t policis gjat

No Pic available
  • 2010-08-17

Withers sot largohet nga Shqipëria, pritet ardhja e Arvizu-s

Uashingtoni Ambasadori i SHBA prfundon misionin e tij diplomatik n Tiran Pas tre viteve si prfaqsuesi m i lart i shteteve t Bashkuara t Ameriks n Tiran, ambasadori John Withers prfundon misionin n Tiran. Ditn e sotme ambasadori amerikan do t largohet zyrtarisht nga vendi yn pr t’i hapur rrug

No Pic available
  • 2010-08-17

Bllokohen në trafik makinat e dasmorëve dhe kortezhi mortor

Fier Kaos n rrugn nacionale Fier-Vlor. Karvani i makinave deri n 3 km Rruga nacionale n drejtim t rrethit t Vlors sht bllokuar paraditen e s diels dhe kaosi q ka prfshir qarkullimin ka zgjatur pr m tepr se dy or. Mes makinave t mbetura n trafik ka qen dhe makinat e dasmorve, si dhe kortezhi i nj ce

No Pic available
  • 2010-08-17

Projekti i kalimit të ujësjellësit, refuzohet nga Rama

Projekti i qeverisë, prej kohësh në zyrën e Ramës Shumica e bashkive n mbar vendin pranuan decentralizimin e ujsjellsit, por kryebashkiaku Edi Rama vazhdon ta pengoj at prej vitesh, pavarsisht se projektin e mban npr sirtar n zyr. Refuzimi ndaj projektit t Qeveris q i katash

No Pic available
  • 2010-08-17

Statusi brenda vitit? Qeveria, pyetësorë për qytetarët

Numri total i votave deri tani është 445 Paralel me testimin q BE-ja po i bn Shqipris prmes pyetsorit t dorzuar n Bruksel pr statusin e vendit kandidat, qeveria shqiptare ka gjetur nj mnyr t re pr t testuar veten. Ajo u sht drejtuar qytetarve me nj pyetsor t thjesht me 3 pyetje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama