Rezultate te kerkimit per termin: +Shtetasit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.877Z

Aksident i rëndë në Pukë, dy të vdekur e dy të plagosur rëndë

Policia bëri të ditur se ngjarja ndodhi kur një automjet tip fuoristradë Land Rover, me drejtues mjeti Mark Pashk Leka, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke rënë në një humnerë rreth 200 m thellë. Për pasojë, kanë gjetur vdekjen e menjëhershme shtetasit Mark Pashk Leka, 42-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.753Z

Tiranë, policia arreston edhe tre demonstrues të “21 janarit”

Edhe tre persona të akuzuar për ushtrim dhune ndaj policisë gjatë demonstratës së 21 janarit në Tiranë, u arrestuan dje dhe sot në kryeqytet. Burime zyrtare të policisë kanë thënë se specialistet e Seksionit Kunder Krimeve ndaj Jetes dhe Lirise Personit, në vijim të komunikatës dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.929Z

Jepet masa për 5 të ndaluarit e Komunës Shalë

Foto Ilustruese SHKODER- Gjykata e Shkodrës dha sot masën e arrestit për pesë shtetasit e arrestuar për pengim të zgjedhjeve të pjesshme më 31 korrik në Komunen Shalë, të Shkodrës. Tre nga të arrestuarit morën nga 10 ditë burg, përktësisht Petrit Coli 39 vjeç, banues në fshatin Gr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.871Z

Gjykata: 36 vjet burg për 3 gjermanët me 40 kg heroinë

Vendimi Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë sot dënimet për autorët që u kapën me lëndë narkotike të tipit heroinë në fillim të Majit të vitit të kaluar në pikën kufitare të Kakavijës. Krimet e Rënda kanë dhënë dënimet për tre shtetasit gjermanë të arrestuar si dhe për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.725Z

Zihen me lopata për tokën, përfundojnë në spital

Policia lokale bëri të ditur se ka nisur proçedimi penal në gjendje të lirë ndaj shtetasve S. Roçi, me banim në Librazhd dhe Xh. Zero, 50 vjeç, me banim në fshatin Kotodesh të Librazhdit, të cilët akuzohen për plagosjen e disa shtetasve për motive pronësie".Mësohet se shtetasi S. Ro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.968Z

Sherri për xhelozi mes romëve, vdes një i ri. Në pranga 2 persona

TIRANE-Policia e Tiranës prangosi sot 2 prej autorëve të ngjarjes së të mërkurës në kryeqytet ku humbi jetën një 28 vjecar dhe u plagosën 2 persona të tjerë. Efektivët kanë arrestuar shtetasit Jakup Shahu 38-vjec dhe Agron Siu 31 vjec dhe sipas burimeve zyrtare të policisë së Ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.551Z

Arrestohen në kryeqytet tre shtetas për heqje të paligjshme të lirisë

Komisariati i Policisë Nr.2 Tiranë arrestoi sot në flagrancë shtetasit Silvio Agron Xhafa, 19 vjeç, banues në Tiranë, me arsim të mesëm, Ervis Xhelal Çika, 26 vjeç, banues në Tiranë, me arsim 8 klasë dhe Rigert Fatmir Yzaj, 27 vjeç, banues në Tiranë, me arsim të lartë. Burime nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama