Rezultate te kerkimit per termin: +Shteti

Meta: total 1000 / total_found 74343 / time 0.030 / keyword[0] shteti / docs[0] 74343 / hits[0] 108137 /
No Pic available
  • 2019-04-01

Dalin pamjet, Asmer Bilali i jep lamtumirën babait dhe xhaxhait (FOTO)

Tre furgonë policie dhe shumë makina të tjera të vogla për të blinduar varrezat e Shkodrës, në mënyrë që ish-kampioni i boksit Asmer Bilali, ti jepte i qetë lamtumirën e fundit babait Astritit dhe xhaxhait Brahimit. Ata të dy u ekzekutuan ditën e djeshme në prag të banesës së tyre

No Pic available
  • 2019-04-01

Integrimi/ BE ka mbyllur derën për 5 vitet e ardhshme, Barley: Shqipëria duhet të

Dy partitë e mëdha gjermane kanë  bërë të njohur programet e tyre zgjedhore. Sa i përket Ballkanit Perëndimor që të dyja partitë janë të mendimit se ai e ka vendin në BE, kur ti ketë plotësuar kushtet e duhura. Por ato kanë qëndrime të ndryshme, sa i përket shpejtësisë së int

No Pic available
  • 2019-04-01

I dha lamtumirën babait dhe xhaxhit të vrarë në atentat, ja çfarë ndodhi pas varrimit me ish-kampionin e boksit

Asmter Bilali, 29 vjeç dje i dha lamtumirën e fundit babait, Astritit dhe xhaxhait të tij, Brahimit, të cilët u vranë në një atentat mafioz dy ditë më parë (të shtunën) në pragun e shtëpisë, në qytetin e Shkodrës. Lajmin e hidhur, Astmeri e mësoi në qeli. I riu ndodhet në parab

Basha: Shteti ka gisht në vrasjet në Shkodër, bandat po hanë kokat e njëri-tjetrit
  • 2019-04-01

Basha: Shteti ka gisht në vrasjet në Shkodër, bandat po hanë kokat e njëri-tjetrit

Kryedemokrati Lulzim Basha ndodhet në Koplik, ku po zhvillon një takim me militantë të PD-së në këtë qytet. Basha kërkoi zbardhjen e vrasjeve në Shkodër, ku e fundit ishte ekzekutimi i dy vëllezërit në Shkodër, Astrit dhe Brahim Bilali. Bandat po hanë kokat e njëri-tjetrit kjo ësh

No Pic available
  • 2019-03-31

Frikë nga ISIS në Gjermani, arrestohen 10 persona për planifikim të sulmit terrorist

Autoritetet gjermane arrestuan 10 persona, të cilët dyshohet se po planifikonin një sulm terrorist. Një zëdhënës i Zyrës së Prokurorit në Dyseldorf tha se autoritetet po verifikojnë për lidhje të mundshme mes personave të arrestuar dhe grupit militant Shteti Islamik. Ne dyshojmë se a

Kryemadhi u qan hallin fermerëve: Qumështi po derdhet rrugëve, shteti ju harroi!
  • 2019-03-31

Kryemadhi u qan hallin fermerëve: Qumështi po derdhet rrugëve, shteti ju harroi!

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ishte në Seman të Fierit, ku vizitoi fermën e mbarështimit të bagëtive të Robert Selimit. Atje, Kryemadhi u njoh nga afër me problematikat e shumta që hasin sot fermerët dhe blegtorët për shkak të mungesës së subvencioneve. Kryetarja e LSI-së, tha

Vrasja e babait dhe xhaxhait/ Blindohen varrezat, Asmer Bilali shkon në ceremoni
  • 2019-03-31

Vrasja e babait dhe xhaxhait/ Blindohen varrezat, Asmer Bilali shkon në ceremoni

Apeli i gjyshit të tij nga nëna, Fahri Vejuka për ta lejuar që të marrë pjesë në varrimin e babait dhe xhaxhait, të cilt u ekzekutuan ditën e djeshme në Shkodër duket se nuk ka rënë në vesh të shurdhër. Ish-kampioni i boksit Asmer Bilali, i cili prej disa muajsh ndodhet në burg, ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama