Rezultate te kerkimit per termin: +Shtetit +Byros

Total: 214
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.117Z

Pacolli: Tarifat e sigurimit kufitar po japin rezultate

Që nga dita e sotme ka filluar implementimi i vendimit për uljen e tarifave kufitare për 50% për të gjithë bashkatdhetarët që hyjnë në Kosovë. Kryesuesi i Asamblesë së Përgjithshme të Byrosë, Rrahim Pacolli ësht&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.778Z

Projektligji, Byroja Kombëtare e Hetimit, me “50 të paprekshëm”

TIRANE - Zbardhet projekti përfundimtar për Byronë Kombëtare të Hetimit, struktura “elitë”, e kërkuar me ngulm nga Kryeministri Rama dhe e cilësuar si FBI-ja shqiptare. Kjo strukturë, që përfundimisht është vendosur të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.240Z

Jetimi invalid, Sigurimets’paguajnë për kurimin

VLORE- Xhulio Shparti,17-vjeçari nga Vlora ëndëronte që të shkonte në shkollë dhe të bënte një jetë si shokët e tij, por një aksident me makinë i shkaktoi tragjedinë, duke e lënë të izoluar në shtrat. Ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.542Z

Nje shtet nje polici

“Një shtet, një polici”, premtimi i mazhorancës që në fushatën elektorale, sipas Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri do të gjejë zbatim me ligjin e ri për Policinë e Shtetit. “Ndërtimet pa leje, shkelje dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.635Z

ldquoNje shtet nje policirdquo

“Një shtet, një polici”, premtimi i mazhorancës që në fushatën elektorale, sipas Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri do të gjejë zbatim me ligjin e ri për Policinë e Shtetit. “Ndërtimet pa leje, shkelje dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.310Z

Berisha: Rama në rrugën e Enver Hoxhës, ngre byronë kombëtare të hetimit

30-10-2013 / Gazeta 55 Reagim i ish-kryeministrit Sali Berisha në Facebook: Rama akt heroizmi socialist, do të vendosë për hetimin e tij Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi dje se mazhoranca Rama – Meta hartoi ligjin e ri antikushtetues të krijimit të FBI

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.234Z

SHBA: Dorëhiqet kreu i sigurisë diplomatike

Departamenti amerikan i Shtetit konfirmoi se kreu i sigurisë diplomatike ka dhënë dorëheqje dhe tre zyrtarë të tjerë janë liruar nga detyra e tyre, pas një hetimi mbi sulmin e 11 shtatorit, në një mision diplomatik në Libi. Sulmi nga milit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama