Rezultate te kerkimit per termin: +Shtetit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.066Z

Eskobari i Ballkanit, Policia e Shtetit: Operacioni në vazhdim, sjapim detaje

Policia e Shtetit në bashkëpunim të ngushtë me Policinë greke dhe DEA-n e Shteteve të Bashkuara të Amerikës si dhe me Policitë e disa vendeve të BE-së, janë duke kryer një ndër operacionet më të gjera kundër trafikimit të lëndëve narkotike në rajon dhe zonën e BE-së. Bashkëp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.901Z

PD kërkon interpelancë me Ramën për emërimin e kreut të policisë së shtetit

Grupi parlamentar i Partisë Demokratike kërkon interpelancë me kryeministrin Edi Rama lidhur me emërimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Artan Didi. Deputetët e PD e kanë dorëzuar kërkesën për interpelancë në Kuvend. Në parashtrimin që PD bën në kërkesën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.511Z

Prona peng në Dajt, letër e hapur krerëve të shtetit

 TIRANE - I endur katër vjet nëpër gjyqe të pafundme, që në fakt vetëm zvarriten, qytetari Sulejman Shehu i është drejtuar pak ditë më parë më një letër të hapur autoriteteve të shtetit dhe ambasadorit amerikan. "Detyrohem të shkruaj këtë letër të hapur për të dhën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.666Z

Ristani: Në policinë e shtetit duhet kthyer ligjshmëria dhe profesionalizmi

09-11-2013 / Gazeta 55 PD denoncon lirimin nga detyra të 16 oficerëve të operacioneve speciale Partia Demokratike denoncoi dje lirimin nga detyra, sipas saj, pa asnjë motiv, të 16 oficerëve të sektorit të operacioneve speciale, të trajnuar nga organ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.379Z

Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry, qëndron edhe në Kosovë

Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry, gjatë vizitës së tij në rajon, do të ketë një qëndrim të shkurtër të mërkurën edhe në Kosovë. Ai pritet të takohet me kryeministrin e Republikës së Kosovës, Isa Mustafa dhe dy zëvendëskryeministrat Hashim Thaçi dhe Branimir Stojanovic.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.699Z

Arritjet ne 2011 dhe prioritetet per 2012 te Policise se Shtetit

Shqipëria ka bërë ndryshime drastike në 20 vitet e fundit. Ky ishte konstatimi i ardhur nga ministri i Brendshëm, Bujar Nishani, gjatë fjalës së tij në analizën vjetore të Policisë së Shtetit. Sipas tij, policia është rritur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.166Z

Policia e Shtetit kontribuon me 3 milionë lekë për familjet e prekura

TIRANË - Strukturat e Policisë së Shtetit kontribuan të hënën me rreth 3 milionë lekë në ndihmë të familjarëve të prekur nga tragjedia e Gërdecit. Burime nga Policia e Shtetit bënë të ditur se në solidaritet të plotë, për të ndihmuar banorët e prekur nga kjo ngjarje, vullnetar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama