Rezultate te kerkimit per termin: +Shtetit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.162Z

Nis provimi i shtetit

150 studentët stomatologë të porsadiplomuar janë të parët që do të testohen për provimin e shtetit, i cili zhvillohet për herë të parë në Shqipëri. 75 studentët, të regjistruar më parë pranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.763Z

Shitja e shtetit

BLENDI KAJSIU Nxjerrja në shitje e disa hidrocentraleve nga qeveria aktuale tregoi se strategjia e privatizimit nuk ka lidhje as me zhvillimin ekonomik shqiptar, as me forcimin e shtetit. Shitja e sektorëve strategjikë dhe fitimprurës si energjetika në vend, që të forcojë ekonominë, do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.856Z

Deshtimet e shtetit

ARTAN LAME - Kam qenë mbështetës i flaktë i dënimit me vdekje. Emocionalisht vazhdoj të jem i tillë. Ndërsa kur mendohem me gjak të ftohtë them jo. Çdo krim që ndodh, sefte duhet parë si dështim i shtetit dhe, vetëm p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.264Z

ÇNDERIMI I SHTETIT

Gazeta ShqipRAMADAN RAMADANI Gjendja e opinionit në ndonjë vend pas ndonjë ngjarje të madhe, siç janë zgjedhjet, shpesh ngjason me një shtëpi në të cilën është bërë ndonjë ndodhi e madhe, dasmë ose vdekje. Kjo, pasi pas atyre ndodhive, ndodh që të ketë ndodhi të tjera të mëdha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.901Z

Terror i shtetit apo ndaj shtetit

Te gjithe perjetuam me shqetesim pasojat e atentatit qe iu be themeleve te shtetit nga nje pjesez e shthurur e atyre qe pretendonte se godiste shtetin ne emer te gjithe popullit opozitar edhe pse nuk i perfaqeson ata as ne mentalitet dhe aq me pak ne moral. Populli i sotem opozitar ka qene dhe mbe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.236Z

Azizi ultimatum shtetit

Legjenda e boksit kosovar, Aziz Salihu përsëri kërkon ndihmë nga shtetit i Kosovës. Ish-fituesi i medaljes në olimpiadë, ka kërkuar ndihmë materiale nga institucionet shtetërore. Me këtë rast, Salihu u ka bërë apel drejtuesve t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.600Z

Shkelin protokollin e shtetit

Zyrtarët më të lartë të institucioneve të vendit, Presidentja, kryetari i Kuvendit dhe kryeministri, gjenden në vizita zyrtare jashtë vendit, ndërsa në bazë të Ligjit për Protokoll të Shtetit, kjo paraqet shkelje të ligjit, pasi që vizitat e tyre duhet të bashkërendohen. Përderisa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama