Rezultate te kerkimit per termin: +Shtpia

Total: 173
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.345Z

N Atletico deri n qershor

Sulmuesi i Atletico Madrid, Sergio "El Kun" Aguero ka siguruar se do t qndroj n Vicente Calderon deri n fund t sezonit. Atletico sht shtpia ime. Deri n muajin qershor nuk do t lviz. Nse m pas, pr arsye ekonomike, klubi detyrohet t m shes, un do t largohem, theksoi talenti argjentinas, pr t cilin i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.607Z

Badi, qeni hero që shpëtoi një familje

Qeni sht nj mik besnik pr njeriun, i dashur dhe mbrojts, pra nj hero. Edhe pse shum besojn se kjo ndodh vetm n filma, kjo sht e vrtet. Ky sht Badi, qeni q i shptoi jetn familjes s tij. Ai arriti t vraponte pr disa kilometra deri n stacionin e policis. U desh pikrisht ndihma e Badit q t'u tregonte r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.355Z

Fomula 1, Bridgestone konfirmon largimin

Bridgestone i thot “stop” aventurs n Formula 1, duke konfirmuar mungesn q pas ktij sezoni. Shtpia japoneze e gomave shprehet se sezoni 2010 do jet i fundit n kt sport, por nuk ka marr ende nj vendim nse do t’ia shes teknologjin firmave t tjera q synojn t marrin pjes n F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.881Z

Shpërthen bombula e gazit, plagosen burrë e grua

Shprthimi i nj bombule gazi n nj pallat pes katsh pran Ambasads Rumune n Tiran ka shkaktuar plagosjen e dy personave. Sipas policis, mendohet se shprthimi ka ndodhur si pasoj e nj shkndije dhe lnies s bombuls s gazit hapur. Nga shprthimi jan dmtuar t gjitha vetratat si dhe sht djegur, pothuaj e gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.283Z

Shembet shtëpia në Agrigento, vdesin dy vajza të vogla

Dy vajza t moshave 14 dhe 3 vje kan humbur jetn sot n provincn Agrigento t Italis kur shtpia e tyre u shemb. Prindrit dhe vllai 12 vje arritn t shptonin. Godina e rrnuar ndodhej n qendrn historike t qytetit Favara. Ajo ishte goxha e vjetr, kishte struktur t dobsuar dhe lagshtir. Themelet e grryera t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.484Z

SHBA: Europa e bashkuar për pavarësinë e Kosovës

Menjher pas shpalljes s opinionit t Gjykats Ndrkombtare t Drejtsis n Hag kan reaguar Shtetet e Bashkuara t Ameriks dhe Bashkimi Europian. SHBA i kathirrje Europs t jet "e bashkuar" pr pavarsin e Kosovs. Shtpia e Bardh njofton se Zvendspresidenti amerikan, Joe Biden i telefonoi Presidentit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.430Z

Berisha drekë në Vilën 31 me të moshuarit

Kryeministri Sali Berisha priti n nj drek pr festat e fundvitit n Viln 31, nj grup nga Shtpia e t Moshuarve n Tiran. Kryeministri deklaroi se nderimi ndaj moshs s thyer sht nj detyrim madhor jo vetm i qeveris, por i t gjith shoqris shqiptare. Kreu i ekzekutivit theksoi se qeveria do t jet gjithmon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama