Rezultate te kerkimit per termin: +Shtpis

Total: 264
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.726Z

Obama: British Petroleum do të paguajë

Njolla e madhe e nafts prbn nj katastrof t paprecedent. Kshtu ka deklaruar Presidenti amerikan Barak Obama gjat nj vizite q zhvilloi n shtetin e Luizians. “Kompania Britanike BP do mbaj prgjegjsi dhe do paguaj pr kt”, theksoi me tone krcnuese kreu i Shtpis s Bardh. Deri tani kan shpallur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.598Z

Zbraz shtëpinë për Krishtlindje

Gjat festave tradita e do q t jemi bujar dhe dorlshuar, por nj Australian sht m bujar se ’imagjinohet. Denis Stevenson ka elur dyert e shtpis s tij dhe ka dhuruar gjithka q kishte brenda. Ai ka ftuar edhe fqinjt e tij q t bjn dhurata, t cilat do i shkojn njerzve n nevoj. Shtpia e tij u hap t h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.905Z

Obama: Zgjedhjet në Irak, një ngjarje e madhe

Presidenti amerikan Barak Obama i cilsoi zgjedhjet e djeshme parlamentare n Irak, nj ngjarje t madhe n historin e vendit. M par kreu i Shtpis s Bardh kishte vlersuar kurajon e zgjedhsve irakian. N vend vazhdon procesi i numrimit t votave, n nj koh q rezultatet pritet n fund t javs. Kto ishin zgjedhj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.614Z

Katastrofa ambientale, Obama: Është faji im

Presidenti amerikan Barak Obama ka marr prsipr prgjegjesin pr katastrofn ambientale n Gjirin e Meksiks. Por si theksoi vet kreu i Shtpis s Bardh, t gjitha dmet do t paguhen nga kompania British Petroleum. Nj dit m par qeveria amerikane publikoi t dhna, q kundrshtojn ato t kompanis British Petroleum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.490Z

Të varrosesh në mënyrë të çuditshme

Ky duket si manekin apo jo. Por sht nj njeri i vdekur. Trupi i 22-vjearit u balsamos dhe familja e tij i krkoi shtpis s funeralve ta vendoste trupin e pajet n motor pr ceremonin. Por kjo nuk sht mnyra e vetme e uditshme q njerzit prdorin pr t'u larguar nga kjo bot. Arkivole n formn e kpucs, kafshve,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.494Z

Obama: Progresi i pamjaftueshem

Edhe pse t dhnat e t gjitha sektorve t ekonomis amerikane u paraqiten pozitive pr 3 mujorin e dyt t ktij viti, pr presidentin amerikan Barak Obama, progresi mbetet ende i pamjaftueshm. Kreu i Shtpis s Bardh u premtoi amerikanve se administrata e tij nuk do t heq dore nga zotimi pr punsimin e t gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.328Z

Kush bhet zot i Shtpis s Bardh m 2008-n!

Gudulisjet e gars presidenciale kan filluar. Sinjalet e para i jep nj anket e financuar nga L.A. Times dhe Bloomberg. Sinjali m interesant, edhe pse jo aq i papritur, duket se do t`i jap kampit demokrat mjaftueshm dhimbje koke deri n zgjedhjet eliminatore brendapartiake. Dhe sht i qart dhe i fort.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama