Rezultate te kerkimit per termin: +Shukriut

Total: 97
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.235Z

Berisha: Ervini i veshi Edvinit brekët e Shukriut

Sali Berisha ka ironzuar lidhur me deklaratën e Elvis Roshit se do të vazhdojë ta drejtojë bashkinë e Kavajës. Në një foto ku Rama duket me Roshin dhe me kryetarin e PS të Kavajës, mbi të cilin rëndojnë gjithashtu akuza, Berisha shkruan: "Me doreheqjen e doreheqjes, Ervini i mbathi E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.297Z

Shukriut ia çoi vajzën në zyrë. e shoqja

Skandali seksual i Shukri Xhelilit tashmë është kthyer në një telenovelë me disa pjesë. Sot gruaja e Shukriut ka thënë se do të jetë në krah të bashkëshortit të saj, deri në vdekje. Në fakt, ajo është përgjegjëse indirekte për skandalin. Kjo, pasi sipas mamasë së vajzës 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.389Z

Nuk ka faj gruaja e Shukriut

Nga Dritan Hila Kur Ylli Rakipi na ftoi në emisionin e tij Të paekspozuarit, nuk tha paraprakisht se për çfarë video bëhej fjalë. Pas transmetimit, në debatin që e shoqëroi emisionin, një nga pjesëmarrëset, Iris Luarasi, u shpreh se duhet të solidarizoheshim me familjen veçanërish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.229Z

Gjiknuri: PD kërkoi ndihmë për vota dhe nga njerëzit e Shukriut në Dibër, prandaj humbi

Ministri i Energjetikës dhe Industrisë, Damian Gjiknuri sqaroi nga salla e Kuvendit se pse humbi Partia Demokratike zgjedhjet në Dibër. Koordinatori i Partisë Socialiste për qytetin verilindor, Gjiknuri akuzoi opozitën se bashkëpunoi madje edhe me njerëz të ish-kryebashkiakut Shukri Xhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.228Z

Gjiknuri: PD kërkoi ndihmë nga njerëzit e Shukriut në Dibër

Ministri i Ekonomisë, Damian Gjiknuri sqaroi nga salla e Kuvendit se pse humbi Partia Demokratike zgjedhjet në Dibër. Koordinatori i Partisë Socialiste për qytetin verilindor, Gjiknuri akuzoi opozitën se bashkëpunoi madje edhe me njerëz të ish-kryebashkiakut Shukri Xhelili, i shkarkuar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.500Z

PD: Edi Rama del në mbrojtje të Shukriut

Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratës së selisë rozë e cila ka kundërshtuar dekretin e Presidentit për datën e mbajtjes së zgjedhjeve për kryebashkiakun e Dibrës. Duke sulmuar Presidentin e Republikës, për shpalljen e dekretit të zgjedhjeve në Dibër, Edi Rama u rreshtua në kra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.502Z

PD Paniku nga vota e qytetareve Rama del ne mbrojtje te Shukriut

Transmetuar me 03082016 - 1307 Tirane 3 gusht 2016 NOAal - Partia Demokratike ka denuar sot sulmin e Partise Socialiste ndaj Presidentit te Republikes i cili shpalli daten e zgjedhjeve vendore ne bashkine e Peshkopise Zedhenesja e de

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama