Rezultate te kerkimit per termin: +Shukriut

Total: 97
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.233Z

Me dorëheqjen e dorëheqjes, Ervini i mbathi Edvinit, brekët e Shukriut

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku duket Edi Rama në krahë të Elvis Rroshit dhe kreut të PS në Kavajë. Reagimi vjen pasi Elvis Rroshi tha se do të vazhdojë të jetë kryetar bashkie në Kavajë sepse nga dokumentet që ka marrë në Itali rezulton

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.228Z

Balla: Nga brekët e Shukriut, PD donte të kalonte në pushtet

Dibra zhvendoset në Kuvend. Akuza dhe kundërakuza për fitoren e kandidatit socialist Muharrem Ramës si kryetar i bashkisë së Dibrës në zgjedhjet e 11 shtatorit. PD mbron tezën se vota u vodh dhe u ble me kanabis dhe presionin e qeverisë nga maxhoranca. PS mbron tezën se kandidati i tyre M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.257Z

Sëpata e Ramës, edhe Shukriut të partisë i janë bërë copash brekët

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka duke komentuar zhvillimet e fundit politike në një profil të sjelljes së Kryeministri Edi Rama. Ndoka shkruan se, Rama që kur ishte kryetar bashkie tregoi me sjelljen e tij se nuk është politikan që gjen konsensus. Nard Ndoka Nard Ndoka Sëpa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.438Z

Dashamir Shehi: Unë nuk do ta arrestoja Shukriun, ka zullumqarë më të mëdhenj

Fenomeni Shukriu është tema e diskutimit sot në emisionint Tonight Ilva Tare. Për deputetin e LZHK Dashamir Shehi, ish-kryebashkiaku i Dibrës Shukri Xhelili nuk përbën një rrezik nga ana penale. Ka zullmuqarë më të mëdhenj” tha Shehi, ndërkohë që theksoi se janë persona më të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.554Z

Patozi: Në Rilindje, mbaje kameran ndezur, se kap dikë që bën seks

Astrit Patozi, deputet i Partisë Demokratike, duke ironizuar me videot seksuale që po dalin herë pas here gjatë pushtetit të Partisë Socialiste, thotë në Opinion se ky është deseksualizim Pas Shukriut, mjafton të mbash kameran ndezuar se dikush do kapet nga Rilindja, thotë Patozi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.447Z

Dashamir Shehi: Sdo e arrestoja Shukriun, ka zullumqarë më të mëdhenj

Për deputetin e LZHK Dashamir Shehi, ish-kryebashkiaku i Dibrës Shukri Xhelili nuk përbën një rrezik nga ana penale. I ftuar sonte në emisionint "Tonight Ilva Tare" ai tha: "Ka zullmuqarë më të mëdhenj", ndërkohë theksoi se janë persona më të rrezikshëm që nuk po arrestohen.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.708Z

Demaçi:Të hapen dosjet në Kosovë

Të hapen të gjitha dosjet, menjëherë. Atyre që sot janë në kryesi edhe ata që ishin patriotë të vërtetë, ndërsa dihet që kanë bashkëpunuar me okupatorin, nuk duhet t'iu lihet vend sot ku merren vendime. Jugosllavia ishte një prej regjimeve më shtypëse dhe më të egra që kanë p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama