Rezultate te kerkimit per termin: +Shukriut

Meta: total 104 / total_found 104 / time 0.000 / keyword[0] shukriut / docs[0] 104 / hits[0] 140 /
Shuklindja!
  • 2016-05-16

Shuklindja!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane I dashur qefliu i vonuar Shukri Xhelili. E mban mend si ulerisje kur skandali seksual i Ylli Pangos shpertheu dhe ti e te tjere si ty mallkonit? -Sa perversë dhe abuzues me pushtetin jane keta demokratet e Berishes! Vitet kalu

Nëna dhe babai i 20-vjeçares: Po kërcënohemi, na largoni jashtë
  • 2016-05-16

Nëna dhe babai i 20-vjeçares: Po kërcënohemi, na largoni jashtë

Videoskandali i kryebashkiakut të Dibrës. Babai: Shukriu më ka gjakun borxh. Nëna: Kemi frikë Kur kishin kaluar tri ditë nga publikimi i videoskandalit të kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili, që i kërkonte favore seksuale 20-vjeçares Anisa.A, në këmbim të një vendi pune, e gjith

No Pic available
  • 2016-05-16

Seksi, droga apo krimi? Kush na tundon më shumë?

Nga Blendi Fevziu Dy ditët e fundit renditjen e lajmeve më të lexuara të portalit www.opinion.al e dominonte thuajse në mënyrë ekskluzive historia e Shukri Xhelilit. Të gjitha lajmet e postuara për të, nga videoja e të brendshmeve të kthyera në hit, premtimet e deri tek informacionet mb

Shukriut ia çoi vajzën në zyrë. e shoqja
  • 2016-05-16

Shukriut ia çoi vajzën në zyrë. e shoqja

Skandali seksual i Shukri Xhelilit tashmë është kthyer në një telenovelë me disa pjesë. Sot gruaja e Shukriut ka thënë se do të jetë në krah të bashkëshortit të saj, deri në vdekje. Në fakt, ajo është përgjegjëse indirekte për skandalin. Kjo, pasi sipas mamasë së vajzës 2

Gruaja e Shukri Xhelilit flet pas skandalit seksual: Tim shoqi i thashë ngrije kokën lart. Do të më kesh në krah deri në vdekje
  • 2016-05-16

Gruaja e Shukri Xhelilit flet pas skandalit seksual: Tim shoqi i thashë ngrije kokën lart. Do të më kesh në krah deri në vdekje

Asnjëherë nuk e kam menduar të divorcohem nga bashkëshorti. Ai është një njeri i mrekullueshëm, punëtor dhe korrekt. Kështu shprehet në një intervistë për Panorama bashkëshortja e kryebashkiakut të Peshkopisë, Shukri Xhelili, i cili në ditët e fundit ka përjetuar një situatë

Nuk ka faj gruaja e Shukriut
  • 2016-05-16

Nuk ka faj gruaja e Shukriut

Nga Dritan Hila Kur Ylli Rakipi na ftoi në emisionin e tij Të paekspozuarit, nuk tha paraprakisht se për çfarë video bëhej fjalë. Pas transmetimit, në debatin që e shoqëroi emisionin, një nga pjesëmarrëset, Iris Luarasi, u shpreh se duhet të solidarizoheshim me familjen veçanërish

Biseda e Shukri Xhelilit me gruan: E di që të kam vënë në siklet!
  • 2016-05-16

Biseda e Shukri Xhelilit me gruan: E di që të kam vënë në siklet!

Kur mbërriti të enjten e kaluar në zyrë në orën 07:45 Shukri Xhelili nuk e dinte se ajo ishte dita e tij e fundit në detyrë në pozicionin e kryetarit të Bashkisë së Dibrës. Dita e enjte ka qenë me një ngarkesë normale për Xhelilin, me pritje dhe takime, biseda me vartësit dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama