Rezultate te kerkimit per termin: +Shukriut

Meta: total 104 / total_found 104 / time 0.014 / keyword[0] shukriut / docs[0] 104 / hits[0] 140 /
Zbardhet detaj i panjohur, ja kush e lidhi Shukri Xhelilin me Anisën
  • 2016-05-16

Zbardhet detaj i panjohur, ja kush e lidhi Shukri Xhelilin me Anisën

Kush e ka njohur me Anisën, ish-kryebashkiakun? Sipas rrëfimit të së ëmës së Anisës, ka qenë gruaja e tij, Tefta Xhelili. "Për herë të parë jam njohur me gruan e kryetarit, i kam kërkuar unë punë dhe më tha 'do ta bisedoj me kryetarin'. Ajo tha do t'i them burrit. Vajza i shkoi të

No Pic available
  • 2016-05-16

Dashamir Shehi: Unë nuk do ta arrestoja Shukriun, ka zullumqarë më të mëdhenj

Fenomeni Shukriu është tema e diskutimit sot në emisionint Tonight Ilva Tare. Për deputetin e LZHK Dashamir Shehi, ish-kryebashkiaku i Dibrës Shukri Xhelili nuk përbën një rrezik nga ana penale. Ka zullmuqarë më të mëdhenj” tha Shehi, ndërkohë që theksoi se janë persona më të

Na duhen brekë të reja
  • 2016-05-15

Na duhen brekë të reja

Nga Luela Myftari Gjyshja më thonte shpesh, kur jetoja pranë saj se burri nuk duhet të dalë kurrë me këmishë apo pantallona të pahekurosura, se e para që shajnë është gruaja e tij. Atë kohë, besoja se do të bëhesha një grua e devotshme dhe se asnjëherë mashkulli im nuk do të d

Familja Xhelili kyçet në banesë, flitet për divorc
  • 2016-05-15

Familja Xhelili kyçet në banesë, flitet për divorc

Bashkëshortja e Shukri Xhelilit nuk e ka falur tradhtinë, megjithëse deri më tani ska padi në gjykatë Pas publikimit të videoregjistrimit, në policinë e Dibrës është shoqëruar në prani edhe të avokatit edhe vetë ish-kryebashkiaku Shukri Xhelili. Ai mësohet se u ka thënë hetuesve s

Videon doja ta bëja unë, po smë la vajza, dëshmia e nënës rreth video-skandalit
  • 2016-05-15

Videon doja ta bëja unë, po smë la vajza, dëshmia e nënës rreth video-skandalit

Nëna e 20 vjeçares, Anisa nga Peshkopia bën thirrje për largimin nga Shqipëria të familjes së saj pas kërcënimeve që ka marrë nga të afërm të Shukri Xhelilit. Ajo në dëshminë e dhënë për News24 thotë se dëshironte ta bënte ajo videon, por nuk e la vajza. Ja dëshmia e saj:

Sëpata e Ramës, edhe Shukriut të partisë i janë bërë copash brekët
  • 2016-05-14

Sëpata e Ramës, edhe Shukriut të partisë i janë bërë copash brekët

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka duke komentuar zhvillimet e fundit politike në një profil të sjelljes së Kryeministri Edi Rama. Ndoka shkruan se, Rama që kur ishte kryetar bashkie tregoi me sjelljen e tij se nuk është politikan që gjen konsensus. Nard Ndoka Nard Ndoka Sëpa

Shukriu me brekë të grisura dhe shoqëria jonë pa brekë fare
  • 2016-05-13

Shukriu me brekë të grisura dhe shoqëria jonë pa brekë fare

Nga Mentor Kikia Sot shqiptarët u kënaqën të gjithë. U engledisën, u gajasën dhe i harruan hallet fare. U morën të tërë me Shukriun e Peshkopisë dhe brekët e tij të grisura. Përfundimisht, problemi nuk ishte që Shukriu po përdorte postin e tij për të bërë seks me një vajzë