Rezultate te kerkimit per termin: +Shukriut

Meta: total 104 / total_found 104 / time 0.000 / keyword[0] shukriut / docs[0] 104 / hits[0] 140 /
Anika Dokle: Refleksion pas Shukriut
  • 2016-05-13

Anika Dokle: Refleksion pas Shukriut

Nga Anika Dokle E neveritur e gjithe shoqeria nga nje skandal qe nuk ishte as i denje per nje skandal seksual. smile emoticon Te pezmatuar femijet tane per modelin e punesimit dhe te konkurrences ne kete vend. E shokuar familja e Shukriut. Tallese deri ne dhimbje hapesira virtuale, qe ngriti ne kul

Drama e një Zonje të pafajshme dhe perversiteti online
  • 2016-05-13

Drama e një Zonje të pafajshme dhe perversiteti online

Sigurisht, që t'iu bësh moral të tjerëve, duhet të shohësh më parë se çfarë bluan në mullirin tënd. Por është diçka të pasqyrosh hiret e vajzave të bukura, që kanë zgjedhur të vetëreklamohen, apo të paraqesësh realitete apo fantazi erotike, prodhim revistash të huaja a venda

Hoxha-Metës: Poturret e grisura të Shukriut dhe poturret e arta të Eskobarit
  • 2016-05-13

Hoxha-Metës: Poturret e grisura të Shukriut dhe poturret e arta të Eskobarit

Nuk ja ka përmendur asnjëherë emrin por është mëse e qartë që gazetari Artan Hoxha i drejtohet direkt kryetarit të Kuvendit Ilir Meta, duke aluduar se ai qëndron pas Eskobarit të Ballkanit. Hoxha përmend termin "floriri" ose të "arta", duke evokuar një akuzë të bërë nga Berisha p

Berisha: Krenari brekëgrisur i Edvinit hetohet në gjendje të lirë, nuk e përdhunoi dot viktimën e tij
  • 2016-05-13

Berisha: Krenari brekëgrisur i Edvinit hetohet në gjendje të lirë, nuk e përdhunoi dot viktimën e tij

Skandali seksual/Edi Rama në mbrojtje të Shukriut: "Dibra do të vijojë të rilindet" Ambasadori Lu: Akt skandaloz, kryebashkiakët të kryejnë detyrën për të cilën janë votuar Ish kryeministri Sali Berisha reagoi ndaj skandalit seksual të Shukri Xhelilit, ndërsa thekson se orga

Video-skandal: Kryebashkiaku i Dibrës kërkon seks për një vend pune
  • 2016-05-12

Video-skandal: Kryebashkiaku i Dibrës kërkon seks për një vend pune

Kryetari Bashkisë së Peshkopisë Shukri Xhelili është bërë pjesë e një skandali seksual. I zgjedhuri socialist i zgjedhjeve lokale të vitit 2015 është "kapur mat" ndërsa premton vende pune për vajzat e reja duke kërkuar favore seksuale. Ai është denoncuar nga një vajzë

Për qytetet tona!
  • 2015-12-08

Për qytetet tona!

Nga Erion Veliaj*   Duke qenë i ndërgjegjshëm se kjo tryezë përfaqëson 75% të bashkive të vendit, por mbi 80% e popullatës së vendit, pra 80% e shqiptarëve administrohen nga bashkitë që drejton kjo tavolinë,sigurisht, ky gëzim do ishte edhe më i plotë nëse ftesat tona të p

Vrasja e trefishtë në Prizren hakmarrje - pasojë e haraçit dhe fajdesë?!
  • 2015-03-08

Vrasja e trefishtë në Prizren hakmarrje - pasojë e haraçit dhe fajdesë?!

Prokurori kujdestar i krimeve të rënda, Mehdi Sefa, ka thënë se ka pasur mosmarrëveshje të mëhershme mes viktimave dhe të dyshuarit. "Po siç duket kanë pasur mosmarrëveshje të mëhershme. Para një viti viktimat e kanë