Rezultate te kerkimit per termin: +Shukriut

Total: 97
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.554Z

Patozi: Në Rilindje, mbaje kameran ndezur, se kap dikë që bën seks

Astrit Patozi, deputet i Partisë Demokratike, duke ironizuar me videot seksuale që po dalin herë pas here gjatë pushtetit të Partisë Socialiste, thotë në Opinion se ky është deseksualizim Pas Shukriut, mjafton të mbash kameran ndezuar se dikush do kapet nga Rilindja, thotë Patozi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.447Z

Dashamir Shehi: Sdo e arrestoja Shukriun, ka zullumqarë më të mëdhenj

Për deputetin e LZHK Dashamir Shehi, ish-kryebashkiaku i Dibrës Shukri Xhelili nuk përbën një rrezik nga ana penale. I ftuar sonte në emisionint "Tonight Ilva Tare" ai tha: "Ka zullmuqarë më të mëdhenj", ndërkohë theksoi se janë persona më të rrezikshëm që nuk po arrestohen.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.708Z

Demaçi:Të hapen dosjet në Kosovë

Të hapen të gjitha dosjet, menjëherë. Atyre që sot janë në kryesi edhe ata që ishin patriotë të vërtetë, ndërsa dihet që kanë bashkëpunuar me okupatorin, nuk duhet t'iu lihet vend sot ku merren vendime. Jugosllavia ishte një prej regjimeve më shtypëse dhe më të egra që kanë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.451Z

Gruaja e Xhelilit: Pas videos fshihet një dorë më e fortë

"Një gjë do t'i them vajzës dhe familjes së saj: Ajo është viktimë në këtë ngjarje, pasi pas saj fshihet një dorë më e fortë" Tefta Xhelili, bashkëshortja e Shukri Xhelilit, flet për herë të parë pas publikimit të videos së bashkëshortit. Por, ajo thotë se do qëndrojë me bu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.436Z

Zbardhet detaj i panjohur, ja kush e lidhi Shukri Xhelilin me Anisën

Kush e ka njohur me Anisën, ish-kryebashkiakun? Sipas rrëfimit të së ëmës së Anisës, ka qenë gruaja e tij, Tefta Xhelili. "Për herë të parë jam njohur me gruan e kryetarit, i kam kërkuar unë punë dhe më tha 'do ta bisedoj me kryetarin'. Ajo tha do t'i them burrit. Vajza i shkoi të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.499Z

PD: Rama sulmon Presidentin Nishani për të mbrojtur Shukri Xhelilin

Pas dekalratës së PS, se dekreti i Nishanit për datën e zgjedhjeve është në kundërshtim me kodin zgjedhor, ka reguar edhe PD. Në një deklaratë për mediat, zëdhënësja e selisë blu, Ina Zhupa tha se kryeministri Rama po sulmin presidentin Nishani për të mbrotjur Shukri Xhelilin. Zhup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.456Z

SHUKRIZMI SI DUKURI DUHET ANALIZUAR

ELIS KUÇI Bërja publike e videos ku shfaqet ish-kryetari i Bashkisë Dibër (një politikan provincial, tipik nga ata që ka prodhuar tranzicioni) me benevrekë të grisura, nxiti moralistët të pështynin me neveri këtë shfaqje skandaloze. Njëkohësisht video nxori në dritë edhe fenomenin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama