Rezultate te kerkimit per termin: +Shukriut

Total: 97
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.297Z

Shukriut ia çoi vajzën në zyrë. e shoqja

Skandali seksual i Shukri Xhelilit tashmë është kthyer në një telenovelë me disa pjesë. Sot gruaja e Shukriut ka thënë se do të jetë në krah të bashkëshortit të saj, deri në vdekje. Në fakt, ajo është përgjegjëse indirekte për skandalin. Kjo, pasi sipas mamasë së vajzës 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.389Z

Nuk ka faj gruaja e Shukriut

Nga Dritan Hila Kur Ylli Rakipi na ftoi në emisionin e tij Të paekspozuarit, nuk tha paraprakisht se për çfarë video bëhej fjalë. Pas transmetimit, në debatin që e shoqëroi emisionin, një nga pjesëmarrëset, Iris Luarasi, u shpreh se duhet të solidarizoheshim me familjen veçanërish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.229Z

Gjiknuri: PD kërkoi ndihmë për vota dhe nga njerëzit e Shukriut në Dibër, prandaj humbi

Ministri i Energjetikës dhe Industrisë, Damian Gjiknuri sqaroi nga salla e Kuvendit se pse humbi Partia Demokratike zgjedhjet në Dibër. Koordinatori i Partisë Socialiste për qytetin verilindor, Gjiknuri akuzoi opozitën se bashkëpunoi madje edhe me njerëz të ish-kryebashkiakut Shukri Xhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.228Z

Gjiknuri: PD kërkoi ndihmë nga njerëzit e Shukriut në Dibër

Ministri i Ekonomisë, Damian Gjiknuri sqaroi nga salla e Kuvendit se pse humbi Partia Demokratike zgjedhjet në Dibër. Koordinatori i Partisë Socialiste për qytetin verilindor, Gjiknuri akuzoi opozitën se bashkëpunoi madje edhe me njerëz të ish-kryebashkiakut Shukri Xhelili, i shkarkuar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.500Z

PD: Edi Rama del në mbrojtje të Shukriut

Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratës së selisë rozë e cila ka kundërshtuar dekretin e Presidentit për datën e mbajtjes së zgjedhjeve për kryebashkiakun e Dibrës. Duke sulmuar Presidentin e Republikës, për shpalljen e dekretit të zgjedhjeve në Dibër, Edi Rama u rreshtua në kra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.502Z

PD Paniku nga vota e qytetareve Rama del ne mbrojtje te Shukriut

Transmetuar me 03082016 - 1307 Tirane 3 gusht 2016 NOAal - Partia Demokratike ka denuar sot sulmin e Partise Socialiste ndaj Presidentit te Republikes i cili shpalli daten e zgjedhjeve vendore ne bashkine e Peshkopise Zedhenesja e de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.532Z

PD: Paniku nga vota e qytetarëve, Edi Rama del në mbrojtje të Shukriut

Deklaratë e zëdhënëses së Partisë Demokratike, Ina Zhupa Edi Rama mori sot në mbrojtje një prej akteve më të rënda që ka provokuar mbarë shoqërinë shqiptare, sic ishte favori seksual që kërkoi Shukriu i tij në Dibër në këmbim të një vendi pune. Duke sulmuar Presidentin e Repu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama