Rezultate te kerkimit per termin: +Shukriut

Meta: total 104 / total_found 104 / time 0.000 / keyword[0] shukriut / docs[0] 104 / hits[0] 140 /
Një standard: Veliaj të pushohet si Shukriu!
  • 2016-08-27

Një standard: Veliaj të pushohet si Shukriu!

Akil Kraja NGA AKIL KRAJA Këshilli i Ministrave duhet të zbatojë të njëjtin standard për Erion Veliajn ashtu siç bëri me Shukri Xhelilin, duke vënë në jetë nenin 115 të Kushtetutës, ose çdo mekanizëm të ngjashëm nga Kushtetuta e re, për ta shkarkuar nga detyra në vijim të thell

Kastriot Islami: Videon e Shukriut e bëri PDIU
  • 2016-08-23

Kastriot Islami: Videon e Shukriut e bëri PDIU

Video e Shukri Xhelilit është bërë nga këta që drejtojnë sot fushatën elektorale të majtë në Dibër. Është bërë nga PDIU dhe kjo ka krijuar një marrëdhënie të tensionuar mes socialistëve, ata që votuan ish-kryebashkiakun Shukri Xhelili dhe këta që sot duan të votohet Muharrem

No Pic available
  • 2016-08-22

NE JEMI TURPI I VËRTETË, JO VARRIMI I JONIDËS

Unë nuk e kam njohur Jonidën, por nëse do jetonim në një lagje, fshat apo qytet do shkoja me patjetër ta përcillja për në banesën e fundit. Në djall pushimet apo vapa përvëluese e gushtit, do merrja rrugën për në shtëpinë e një familjeje, që ka një hall të madh (jeton në një

No Pic available
  • 2016-08-21

Ne jemi turpi i vërtetë, jo varrimi i Jonidës

Unë nuk e kam njohur Jonidën, por nëse do jetonim në një lagje, fshat apo qytet do shkoja me patjetër ta përcillja për në banesën e fundit. Në djall pushimet apo vapa përvëluese e gushtit, do merrja rrugën për në shtëpinë e një familjeje, që ka një hall të madh (jeton në një

No Pic available
  • 2016-08-11

Të jetosh në vendin e vjedhjeve dhe skandaleve

Nga Etleva Bragjeçi Shqipëria është vendi i vjedhjeve, skandaleve, abuzimeve, trafikut të drogës, vjedhjes së parave të taksapaguesve, abuzimeve seksuale e çdolloj marrëzie e pisllëku tjetër. Por Shqipëria është edhe vendi ku populli shtrydhet si limon, i pihet gjaku deri në pikën e

PD Rama po kercenon gjyqtaret
  • 2016-08-10

PD Rama po kercenon gjyqtaret

brbrPartia Demokratike deklaron se permes Alket Hysenit drejtor i parandalimit te pastrimit te parave socialistet po kercenojne gjyqtaret e Kolegjit Zgjedhor me qellim shtyrjen e dates se zgjedhjeve per bashkine Diber Per opoziten keto veprime behen me urdher te kryeministrit Edi Rama brbr brbrAlke

No Pic available
  • 2016-08-10

PD: Rama kërkon të shtyjë zgjedhjet në Dibër; PS: Regjistrohemi nesër në KQZ

Dy partitë më të mëdha në vend u përplasën sot për zgjedhjet e pjesshme lokale në Dibër. Partia Demokratike akuzoi Kryeministrin se ka kërcënuar këto ditë gjyqtarët e Kolegjit Zgjedhor në mënyrë mafioze e kriminale. Sipas Sekretarit për Zgjedhjet në PD, Ivi Kaso, Rama po lëviz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama