Rezultate te kerkimit per termin: +Shukriut

Meta: total 104 / total_found 104 / time 0.000 / keyword[0] shukriut / docs[0] 104 / hits[0] 140 /
PD akuzon Rama kercenon gjyqtaret me drejtorin e pastrimit te parave
  • 2016-08-10

PD akuzon Rama kercenon gjyqtaret me drejtorin e pastrimit te parave

Transmetuar me 10082016 - 1413 Sekretari per zgjedhjet ne PD Ivi Kaso Tirane 10 gusht 2016 NOAal- Partia Demokratike deklaron se kryetari i Komisionit te Garancive Statutore ne Partine Socialiste Alket Hyseni i cili sipas opozites pas

PD: Edi Rama, kërcënime të reja kriminale ndaj gjykatësve me ushtarin e tij Alket Hyseni
  • 2016-08-10

PD: Edi Rama, kërcënime të reja kriminale ndaj gjykatësve me ushtarin e tij Alket Hyseni

Deklaratë e Sekretarit për Zgjedhjet në Partinë Demokratike, Ivi Kaso Alket Hyseni, Kryetari i Komisionit të Garancive Statutore ne PS i cili pasi permbushi me sukses detyren e ngarkuar nga Edi Rama per te mos lejuar zgjedhje ne PS, u gradua prej tij si Drejtor i Parandalimit të Pastrimit të

PD: Rama kërkon të shtyjë zgjedhjet në Dibër
  • 2016-08-10

PD: Rama kërkon të shtyjë zgjedhjet në Dibër

Partia Demokratike ka akuzuar sot kryeministrin Edi Rama se po përdor njerëzit e tij për të kërcënuar në mënyrë mafioze e kriminale gjyqtarët. Në një deklaratë për mediat nga selia blu, sekretari për Zgjedhjet në PD, Ivi Kaso tha se Alket Hyseni, kryetari i Komisionit të Garancive S

SHBA dhe baruti i lagur i SHQUP
  • 2016-08-07

SHBA dhe baruti i lagur i SHQUP

Nga Muharrem Meko Edhe nese duam sikur ta harojme, reformen ne drejtesi,,s te le detashmenti , ” antivetting ” ; me te drejte, po te kemi parasysh, se diten e pare te punes, ai ,do ta niste ,me vet ata… Duket sikur edhe vet Rama,( qe pas nderkombetareve,mbetet inspiruesi kryesor

Ja sa do të paguajnë shqiptarët për brekët me vrima të Shukriut
  • 2016-08-06

Ja sa do të paguajnë shqiptarët për brekët me vrima të Shukriut

Buxhetit të shtetit dhe taksapaguesve shqiptarë do t'u kushtojë më shumë se 100 milionë lekë skandali seksual i ish-kryetarit të Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili. Kaq është kostoja e zgjedhjeve të pjesshme që do të mbahen në këtë njësi vendore sipas Komisionit Qendror të Zgje

Akuza e rëndë: Ministri Bushati ka shpenzuar mijëra euro për prostituta braziliane
  • 2016-08-05

Akuza e rëndë: Ministri Bushati ka shpenzuar mijëra euro për prostituta braziliane

Ish-kryeministri Sali Berisha ka hedhur akuza të rënda mbi ministrin e Punëve të Jashtme Ditmir Bushati. Sipas Berishës, kryediplomati shqiptar ka harxhuar mijëra euro për epshet seksuale. Mediat nderkombetare denoncuan Ditzi Bushatin per amoralitet nderkombetar, shperdorimin e dhjetra mijra

Berisha: Bushati, skandal erotik në Brazil! Rama: Je më i keq se qeni
  • 2016-08-05

Berisha: Bushati, skandal erotik në Brazil! Rama: Je më i keq se qeni

Edhe pse është periudhë e nxehtë dhe politikanët po pushojnë, sërish nuk mungojnë akuzat e forta mes tyre, njësoj si në ditët kur ka seanca parlamentare. Sali Berisha vazhdon denoncimet e tij në FB. Këtë herë ai e ka me ministrin e Jashtëm, Ditmir Bushati, të cilin e akuzon për sk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama