Rezultate te kerkimit per termin: +Shukriut

Meta: total 104 / total_found 104 / time 0.000 / keyword[0] shukriut / docs[0] 104 / hits[0] 140 /
Të q**** Shyqyriu i Beratit!
  • 2016-06-29

Të q**** Shyqyriu i Beratit!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Ah sikur te isha femer do kisha bere namin. Do argetohesha e do pallohesha pa njohur limite e kufinj. Do sistemoja edhe cicat edhe buzet me silikon e nuk do rreshtja se beri qejfe. Uje te zi do i nxirrja sevdase e do plakesha p

Çfarë tha Berisha që e shkriu Ilir Metën?
  • 2016-06-24

Çfarë tha Berisha që e shkriu Ilir Metën?

Megjithë kujdesin e madh që bën, në kuadër të strategjisë për të luajtur me dy porta, Ilir Meta nuk e ka përmbajtur dot sot një tallje të hapur me Berishën. Ai ka bërë ironi therëse me doktorrin të cilën e ka shoqëruar edhe me një nënqeshje të gjatë. Sebep për këtë u bë n

No Pic available
  • 2016-06-07

Prestigjatori me dy fjalime në xhep

Nga Andi Bushati Paraqitja e Ramës me një fjalim të shkruar enkas për dështimin e takimit të tij me Bashën, nuk është thjeshtë shenja e vanitetit të njeriut që do të shkëlqejë me cdo cmim. Fakti se ai ka shkruar drejt pallatit të kongreseve, ashtu sikurse pohoi vetë, me dy tekste t

Andi Bushati: Rama e përdori Bashën dje, për të dalë nga halli ku ndodhej këto ditë
  • 2016-06-07

Andi Bushati: Rama e përdori Bashën dje, për të dalë nga halli ku ndodhej këto ditë

Andi Bushati mendon se Rama e ka përdorur Bashën në takimin e djeshëm. Sipas tij, Rama shkoi në takim i vetëdijshëm se nuk do të kishte marrëveshje, ndaj dhe kishte përgatitur dy fjalime. Por, Bushati shkruan se Rama shkoi në takim për të tërhequr vëmendjen nga ngjarjet e fundit Ja

Me dorëheqjen e dorëheqjes, Ervini i mbathi Edvinit, brekët e Shukriut
  • 2016-06-04

Me dorëheqjen e dorëheqjes, Ervini i mbathi Edvinit, brekët e Shukriut

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku duket Edi Rama në krahë të Elvis Rroshit dhe kreut të PS në Kavajë. Reagimi vjen pasi Elvis Rroshi tha se do të vazhdojë të jetë kryetar bashkie në Kavajë sepse nga dokumentet që ka marrë në Itali rezulton

Berisha: Ervini i veshi Edvinit brekët e Shukriut
  • 2016-06-04

Berisha: Ervini i veshi Edvinit brekët e Shukriut

Sali Berisha ka ironzuar lidhur me deklaratën e Elvis Roshit se do të vazhdojë ta drejtojë bashkinë e Kavajës. Në një foto ku Rama duket me Roshin dhe me kryetarin e PS të Kavajës, mbi të cilin rëndojnë gjithashtu akuza, Berisha shkruan: "Me doreheqjen e doreheqjes, Ervini i mbathi E

No Pic available
  • 2016-06-04

Video skandalet dhe thashethemnaja

Nga Erion Muça Po përflitet që një ministër është përfshirë në një skandal homoseksual dhe një tjetër në një skandal seksual. Politika dhe media po gumëzhijnë nga informacioni që më tepër se i tillë duket një spirancë mendore për të kuriozuar audiencën. Lajmet njëra pas tj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama