Rezultate te kerkimit per termin: +Shukriut

Meta: total 104 / total_found 104 / time 0.000 / keyword[0] shukriut / docs[0] 104 / hits[0] 140 /
No Pic available
  • 2016-06-03

Patozi: Në Rilindje, mbaje kameran ndezur, se kap dikë që bën seks

Astrit Patozi, deputet i Partisë Demokratike, duke ironizuar me videot seksuale që po dalin herë pas here gjatë pushtetit të Partisë Socialiste, thotë në Opinion se ky është deseksualizim Pas Shukriut, mjafton të mbash kameran ndezuar se dikush do kapet nga Rilindja, thotë Patozi

Skandali seksual, apeli lë në burg Shukri Xhelilin
  • 2016-06-03

Skandali seksual, apeli lë në burg Shukri Xhelilin

Gjykata nuk ka pranuar mëshirën e ish-kreut të Bashkisë së Dibrës, i akuzuar për korrupsion pasiv  HETIMET Dëshmia – Vajza u ka thënë hetuesve se gjithçka e kishte bërë me vetëdije për ta diskredituar ish-kreun e bashkisë, pasi prej muajsh e bezdiste me telefon dhe nëpërmj

Kompleksi i Berishës për përgjimet dhe shpikja e videos
  • 2016-06-03

Kompleksi i Berishës për përgjimet dhe shpikja e videos

Nga Mero Baze   Shqipëria është përfshirë në një spirale të pazakontë të videopolitikës, ku politika dhe shtypi, kanë ndërruar vendet, në mungesë të ideve. Në çdo vend normal të botës, investigimi dhe përgjimet janë pjesë e gazetarisë, prej të cilave shkaktohen tërm

Vasili flet për marrëdhënien LSI-PD dhe pengjet e koalicionit me PS
  • 2016-06-02

Vasili flet për marrëdhënien LSI-PD dhe pengjet e koalicionit me PS

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka dhënë një mesazh të qartë për të gjithë zyrtarët apo politikanët që kanë probleme me ligjin. Ai ka thënë se çdo njeri që ka mospërputhje me ligjin duhet të lërë funksionet publike dhe të harrojë politikën si mision. I ftu

No Pic available
  • 2016-05-31

Vajza e videos së Shukriut i kthehet punës në Bashki

Anisa A. kishte deklaruar për mediat se nuk po shkonte në punë për shkak të gjendjes së rënduar emocionale. Duket se e reja e ka kaluar situatën dhe i është rikthyer unës në Pallatin e Kulturës në Dibër që menaxhohet nga Bashkia. Kryebashkiaku i komanduar i Dibrës, Ethem Fida, caktu

No Pic available
  • 2016-05-31

Video\ Berisha në Tonight: Jap dorheqjen nëse në Parlament ka demokratë të lidhur me krimin

Ish kryeministri Sali Berisha është i ftuari kësaj të hëne në emisionin e gazetares Ilva Tare, Tonight. Që në nisje të emisionit Berisha e ka nisur me deklarata të forta. Berisha deklaroi se është i gatshëm të japë dorëheqjen nga politika nëse në parlament vërtetohet se ka një

Nen sekuestro si prove materiale mbathjet e ish kryebashkiakut Shukri Xhelili
  • 2016-05-28

Nen sekuestro si prove materiale mbathjet e ish kryebashkiakut Shukri Xhelili

Transmetuar me 27052016 - 0956 Grupi hetimor qe po merret me ceshtjen e kryetarit tashme te shkarkuar te bashkise se Peshkopise po shqyrton te gjitha provat materiale qe lidhen me skandalin e denoncuar ne media nga nje vajze dibranebr br Dhe mes tyre jane

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama