Rezultate te kerkimit per termin: +Shukriut

Meta: total 104 / total_found 104 / time 0.000 / keyword[0] shukriut / docs[0] 104 / hits[0] 140 /
Shukriu nuk ikën nga Parlamenti, batuta mes Palokës, Shalsit dhe Kokës
  • 2016-05-27

Shukriu nuk ikën nga Parlamenti, batuta mes Palokës, Shalsit dhe Kokës

Video e Shukri Xhelilit që i kërkonte seks një vajze në hotel pasi e kishte futur në punë, vijon të komentohet edhe në Parlament. Në seancën e sotme teksa po diskutohej për moratoriumin e gjuetisë, Edi Paloka dhe Lefter Koka thanë se është e vështirë të diskutosh sot për çës

No Pic available
  • 2016-05-26

Shalsi: Kemi rënë në batak, Paloka: Nuk mund të mos flasim për skandalet e qeverisë

Deputeti socialist Eduard Shalsi kërkoi sërish sot nga foltorja e parlamentit që punimet e kuvendit të mos dalin jashtë rendit të ditës. Ai tha se parlamenti është shdërruar në një batak dhe u bëri thirrje kolegëve të opozitës dhe mazhorancës që të përqendrohen vetëm tek ligjet.

Shalsi Mos dilni nga rendi Paloka Sheshtim dot pasi kemi pare Shukriun
  • 2016-05-26

Shalsi Mos dilni nga rendi Paloka Sheshtim dot pasi kemi pare Shukriun

Transmetuar me 26052016 - 1116 Foto arkiv Tirane 26 maj 2016 NOAal- Seanca e sotme parlamentare ka nisur me nje propozim te deputetit socialist Eduard Shalsi i cili ka kerkuar qe gjate zhvillimit te saj te diskutohen ceshtje te rendit

E filmova Xhelilin për ta diskredituar, pas ngacmimeve në bashki më ftoi në hotel
  • 2016-05-25

E filmova Xhelilin për ta diskredituar, pas ngacmimeve në bashki më ftoi në hotel

Videoskandali. Dëshmon në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, Anisa A. Ish-kreu i Bashkisë së Dibrës kërkon lirinë në apel TË DHËNA Dëshmia – Vajza u ka thënë hetuesve se gjithçka e kishte bërë me vetëdije për ta diskredituar ish-kreun e bashkisë, pasi prej muajsh e bezdiste

Shkarkimi nga detyra Shukri Xhelili ankimon vendimin ne Kushtetuese
  • 2016-05-25

Shkarkimi nga detyra Shukri Xhelili ankimon vendimin ne Kushtetuese

Shukri Xhelili ka ankimuar ne Gjykaten  Kushtetuese vendimin e Kryeministrit Edi Rama per ta shkarkuar nga Bashkia e Dibres pas video-skandalit seksual ku i kerkonte favore seksuale 21 vjecares ne kembim te nje vendi punebr br Sic duket ish-kryebashkiaku qe ndodhet ne qeli nuk e ka pranuar vend

Video/ AK hedh Ramën, Veliajn dhe Beqajn në kazanin e plehrave
  • 2016-05-22

Video/ AK hedh Ramën, Veliajn dhe Beqajn në kazanin e plehrave

Aktivistët e Aleancës KuqeZi bllokuan me kazan plehrash hyrjen e Parlamentit ditën e sotme. Protestuesit shpallën "tenderin" e pastrimit të plehrave të politikës në Shqipëri. Në mënyrë simbolike ata hodhën në kazan ministrat dhe deputetët e inkriminuar. Protesta Kuqezi drejtohej nga

Basha Ka nje shtet brenda shtetit bandat jane rikthyer ne qeveri
  • 2016-05-21

Basha Ka nje shtet brenda shtetit bandat jane rikthyer ne qeveri

Transmetuar me 21052016 - 0931 Lulzim Basha foto arkiv Pogradec 21 maj 2016 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha u ndal ne qytetin e Pogradecit ne vijim te turit te bashkebisedimeve me qytetaretbr br Basha u njoh me sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama