Rezultate te kerkimit per termin: +Shukriut

Meta: total 104 / total_found 104 / time 0.000 / keyword[0] shukriut / docs[0] 104 / hits[0] 140 /
No Pic available
  • 2016-05-21

Basha në Pogradec: Duhet të shkatërrojmë shtetin brenda shtetit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vijuar turin e bashkëbisedimit me banorë të Pogradecit. Papunësi dhe rënie e fuqisë blerëse, ishin disa nga shqetësimet që banoret e Pogradecit i shprehën zotit Basha. Lulzim Basha: “Ka një shtet brenda shtetit që merr paratë që du

Pogradec, Basha: Ka një shtet brenda shtetit që merr paratë e qytetarëve
  • 2016-05-21

Pogradec, Basha: Ka një shtet brenda shtetit që merr paratë e qytetarëve

Kryetari demokrat Lulzim Basha ka zhvilluar një takim  me banorët e Pogradecit. Sipas kreut të PD, ndonëse një nga qytetet më të bukura turistike, Pogradeci ashtu si i gjithë vendi vuan pasojat e keqqeverisjes e së fundmi edhe të diskriminimit. PD deklaron se papunësia e madhe, rënia e

Rama ngriti shtet brenda shtetit
  • 2016-05-21

Rama ngriti shtet brenda shtetit

brbrLideri i opozites Lulzim Basha u ka shpjeguar banoreve te Pogradecit se permiresimi i situates ekonomike duhet te nise nga shembja e shtetit paralel qe kryeministri Rama ka ndertuar me Shullazin Balilin apo edhe Kokedhimen e Ahmetajn Ndersa ka degjuar shqetesimet e biznesit ne kete qytet Basha

Dëshmia e plotë e Anisës: Shukriu më kërkoi lidhje sekrete
  • 2016-05-19

Dëshmia e plotë e Anisës: Shukriu më kërkoi lidhje sekrete

"Pasi u prezantuam, kryetari i Bashkisë, Shukri Xhelili më pyeti nëse isha beqare apo e martuar. Ju përgjigja që jam beqare. Pastaj më tha: Pse nuk martoheni ju të rinjtë, apo keni frikë nga martesa? Për punën time fliste shumë pak, vetëm kur ia përmendja unë. Në pjesën më të mad

E paarritshme, drithëruese, si e rrëmbeu Ermonela Jaho dashurinë e publikut
  • 2016-05-18

E paarritshme, drithëruese, si e rrëmbeu Ermonela Jaho dashurinë e publikut

"E mrekullueshme", "e paarritshme", "drithëruese"... Vlerësimet me superlativa do të shoqëronin çdo interpretim të Ermonela Jahos, që nga "Royal Opera House" në Londër, tek Opera e Berlinit, e Parisit, Nju Jorkut..., në çdo skenë ku ajo do të ngjitej. Ermonela Jaho pas marrjes së ç

Edi Rama, mbaje kopilin në derë!
  • 2016-05-18

Edi Rama, mbaje kopilin në derë!

Nga Bledi Mane   Ta tha sot me ze dhe figure kryespiuni shqiptar Visho Ajazi. Ta tha e te sfidoi hapur ne mbledhjen e komisionit parlamentar te sigurise. E ka shkelur disa here ligjin dhe ti nuk ke bythe ta shkarkosh siç bere me kurvarin e vonuar Shukri Xhelili. Ti mor Ed djali bere rotacio

Videoskandali Krimet e Renda lene ne burg Shukri Xhelilin
  • 2016-05-18

Videoskandali Krimet e Renda lene ne burg Shukri Xhelilin

Tirane 18 maj 2016 NOAal - Gjykata e Krimeve te Renda ka dhene masen e sigurise arrest me burg per Shukri Xhelilin ish-kreu i Bashkise se Peshkopise i cili u perfshi ne nje skandal seksual para pak ditesh ku i kerkonte nje vajze 20-vjecare seks ne kembim te nje punebr br Xhelili akuzohet per shper

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama