Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Meta: total 1000 / total_found 1412 / time 0.000 / keyword[0] shullazi / docs[0] 1412 / hits[0] 4045 /
Video/Krimi ka ngjyrë blu, sherr live në emision mes deputetit të PD-së dhe gazetares
  • 2017-10-02

Video/Krimi ka ngjyrë blu, sherr live në emision mes deputetit të PD-së dhe gazetares

Deklarata e sotme e ambasadorit amerikan në Tiranë, Donald Lu, se 4 grupe kriminale dhe 20 familje kontrollojnë vendin, ka hapur një debat të madh. Fakti që kjo deklaratë e kreut të delegacionit amerikan në vendin tonë është bërë në 20 vjetorin e shkollës së Magjistraturës, flet ha

No Pic available
  • 2017-09-24

Akuza e fortë e gazetarit: Drejtues të lartë policie marrin rroga mujore tek kriminelët. Dy fjalë Fatmir Xhafajt

TIRANE- Duke folur për operacionet policore të ditët e fundit që synojnë të godasin grupet kriminale në vend, gazetari Artan Hoxha bëri një deklaratë të fortë në studion e emisionit Kjo Javë në News 24. Ai tha se situata është aq e rëndë sa shefa komisariatesh apo drejtor

No Pic available
  • 2017-09-21

BOOM për shoqërimin e Konit, Preçi: Nuk të shoqëron vetëm Shullazi

Eksperti i njohur i ekonomisë Zef Preçi e konsideron si rrezik për rrëshqitje në autoritarizëm të shoqërimit në polici të rektorit të Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni, rast i denoncuar në emisionin BOOM në Ora News mbrëmjen e shkuar. Reagimi i plotë i Zef Preçit në Facebook: J

No Pic available
  • 2017-09-19

Procesi me 5 gjyqtarë jo 3, Shullazi me grupin braktisin seancën

Hyrja në fuqi e ndryshimeve të kodit të procedurës penale me 1 gusht kanë prekur edhe procesin gjyqësor ndaj Emiljano Shullazit dhe grupit të tij. Në seancën e sotme gjyqësore, avokatët e të pandehurve kërkuan reduktimin e trupës gjykuese nga 5 që janë në 3 sikunder e parashikojne n

No Pic available
  • 2017-09-12

Shullazi, dëshmitari: Jam kërcënuar para dy ditësh

Ka vijuar edhe sot seanca për Shullazin. Sot ka dëshmuar dëhshmitari Besnik Musai, i cili përpara togave të zeza ka deklaruar se është kërcënuar para dy ditësh për të mos dëshmuar. Dy persona kanë ardhur në shtëpinë time në Durrës dhe i kanë thënë nënës sime që nëse dëshmo

No Pic available
  • 2017-07-25

Vollga, në gjyqin ndaj Shullazit thirret ish-kryeregjistruesi Ilirjan Muho

Gjykata e Krimeve  të Rënda ka pranuar kërkesën e prokurorisë për të thirrur si dëshmitar në gjyqin ndaj Emiljano Shullazit ish-kreun e Hipotekës, Ilirjan Muho lidhur me regjistrimin e ish-hotel Vollgës. Gjatë seancës së kaluar, ish-kryeregjistruesi i Durrësit, Jurgis Çyrbj

Deputeti i PS në gjyq: Lidhja me Ylvi Beqjan dhe takimi me Emiljano Shullazin
  • 2017-07-19

Deputeti i PS në gjyq: Lidhja me Ylvi Beqjan dhe takimi me Emiljano Shullazin

Pas Saimir Tahirit dhe Lindita Nikollës edhe një politikan tjetër sht “përfshirë” në dosjen e Emiljano Shullazit. Jurgis Çyrbja, deputeti aktual i Partisë Socialiste, ka qenë drejtor i Hipotekës së Durrësit gjatë kohës kur Shullazi ka marrë Hotel Vollgën. Çyrbja ka dësh