Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Meta: total 1000 / total_found 1412 / time 0.000 / keyword[0] shullazi / docs[0] 1412 / hits[0] 4045 /
No Pic available
  • 2017-07-18

Gjyqi, regjistruesi i Hipotekës tregon takimin me Shullazin

Në vijim të seancës ndaj Emiljano Shullazit dhe grupit të tij, ka dëshmuar Jurgen Çyrbja, ish-kryeregjistrues. Ai ka sqaruar në seancë se si është takuar me Shullazin. Çyrbja: Në kohën që isha regjistrues në Durrës, më ka ardhur Ilvi Beqaj në zyrë. Jam takuar me Shullazin dhe Ilvi

No Pic available
  • 2017-07-18

Vollga, ish-regjistruesi i Hipotekës tregon takimin me Shullazin

Në vijim të seancës ndaj Emiljano Shullazit dhe grupit të tij, ka dëshmuar Jurgen Çyrbja, ish-kryeregjistrues. Ai ka sqaruar në seancë se si është takuar me Shullazin. Çyrbja: Në kohën që isha regjistrues në Durrës, më ka ardhur Ilvi Beqaj në zyrë. Jam takuar me Shullazin dhe Ilvi

Deputeti i PS-së: Ju tregon takimin me Emiljano Shullazin
  • 2017-07-18

Deputeti i PS-së: Ju tregon takimin me Emiljano Shullazin

Deputeti i zgjedhur i PS-së, Jurgis Çyrbja, i cili dikur ka qenë drejtor i Hipotekës së Durrësit gjatë kohës kur Shullazi ka marrë Hotel Vollgën, ka dëshmuar sot mbi rastin në fjalë. Ai ka dhënë sot një dëshmi në Gjykatën e Krimeve të Rënda, ku foli për herë të parë lidhur m

No Pic available
  • 2017-07-11

Dështon seanca ndaj Shullazit, pritej pyetja e 4 dëshmitarëve

Ka dështuar sërish seanca ndaj Emiljano Shullazit. Shkak është bërë mungesa e dy anëtarëve të turpit gjykues. Seanca e radhës është lënë për më datë 18 korrik, ndërsa në seancën e sotme pritej dëshmia e katër dëshmitarëve. Midis dëshmitarëve të thirrur është edhe ish-kry

Këta të vrisnin, ballafaqimi i plotë në sallën e gjyqit mes Shullazit dhe biznesmenit
  • 2017-07-07

Këta të vrisnin, ballafaqimi i plotë në sallën e gjyqit mes Shullazit dhe biznesmenit

Dëshmitari i mbrojtur, Ylvi Beqja, ka pasur njw përballje tw vwshtirw në sallën e gjyqit me Emiljano Shullazin dhe katër të bashkëpandehurit e tij, të cilët i ka kallëzuar për gjobëvënie. Ndryshe nga seanca e kaluar kur rrëfeu detaje të hollësishme për Gjykatën, dje, Beqja qepi go

No Pic available
  • 2017-07-04

Biznesmeni Ylvi Beqaj dëshmon sërish kundër Shullazit: Jam kërcënuar

Në seancën e radhës gjyqësore ndaj Emiliano Shullazit dhe grupit të tij, është dhënë dëshmia e dytë e biznesmenit Ylvi Beqaj. Ai u ka qëndruar të njëjtave deklarata që dhënë në dëshminë e parë, duke deklaruar se është kërcënuar dhe i është vënë gjobë nga Shullazi. Ai ë

Gjyqi i Shullazit, dëshmia kontradiktore e Ylvi Beqajt
  • 2017-07-04

Gjyqi i Shullazit, dëshmia kontradiktore e Ylvi Beqajt

Gjatë dy orëve në të cilat mbylli dëshminë e tij, dëshmitari i drejtësisë Ylvi Beqajt ju përgjigj pjesës dërrmuese të pyetjeve të avokatëve me frazën: Nuk më kujtohet. Refreni i Ylvi Beqajt provokoi humbjen e qetësisë për Emiliano Shullazin. Dëshmitari duhet të shpjegojë akuz