Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Meta: total 1000 / total_found 1412 / time 0.000 / keyword[0] shullazi / docs[0] 1412 / hits[0] 4045 /
Një replikë me Sali Berishën
  • 2016-01-24

Një replikë me Sali Berishën

Nga Elvin Luku Ish-kryeministri Sali Berisha, në një koment në faqen e tij zyrtare në Facebook, më akuzon se: 1. Jam gazetar i bindur i Koço Kokëdhimës; 2. Kam rënë pre e presioneve të Edi Ramës; 3. Jam kërcënuar nga Emiljano Shullazi… Ka akoma! Sipas tij, nën trysninë e kë

Dani u tregoi vet policise vendndodhjen e mjetit dhe kallashit te tij
  • 2016-01-24

Dani u tregoi vet policise vendndodhjen e mjetit dhe kallashit te tij

Ne Tirane-Durres rendi i eshte besuar zyrtarisht Milit te Partise! Nga Sali Berisha Te dashur miq, lidhur me luften mbreme te Altin Danit, lejtnantit kryesor te Milit te Partise, ne Kombinat, bresherite e tij kunder lokalit te nje pronari te llotarise sportive, me sa duket nje paralajmerim per shka

No Pic available
  • 2016-01-12

Berisha: Rama kundërshtari i reformës në drejtësi

Ish kryeministri Sali  Berisha e cilëson dramatike situatën e sigurisë dhe bën thirrje për revolucion dramatik paqësor për të shpëtuar vendin nga kjo organizatë kriminale që quhet qeveri e shndërruar të tillë nga Edi Eama me lidhjet e tij të krimit. Gjithashtu Berisha i kërkon proku

Berisha: Deputetët e opozitës nuk i përkasin merkatos së krimit, askush sdo i nënshtrohet shantazhit të Ramës
  • 2016-01-12

Berisha: Deputetët e opozitës nuk i përkasin merkatos së krimit, askush sdo i nënshtrohet shantazhit të Ramës

Deklarata/Ish kryeministri: "Sot krimi ka jo vetëm revanshin, por edhe vendimmarrjen sepse është i lidhur me Ramën. Reforma në Drejtësi po merret peng nga Edi Rama dhe Fatmir Xhafa, opozita nuk bëhet palë me çakejtë e Qeverisë" Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se Edi Ram

Vrasja e Çollakut/ Policia, kontroll në banesën e Emiljano Shullazit
  • 2016-01-09

Vrasja e Çollakut/ Policia, kontroll në banesën e Emiljano Shullazit

Policia e Durrësit, në bashkëpunim me Policinë e Tiranës kanë ushtruar kontrolle në banesat e një sërë personash që njihen me të kaluar kriminale, për rrëmbimin dhe ekzekutimin e Gazmend Çollakut, dy ditë më parë në qytetin e Durrësit. Emiljano Shullazi Kështu, Policia e Tiran

Ti vëmë flakën terrorit të Edi Ramës
  • 2015-12-19

Ti vëmë flakën terrorit të Edi Ramës

Nga Sali Berisha Edi Rama, vrases i shpreses se mbare shqiptareve! Te dashur miq, shqiptaret po presin festat e fundvitit si nje populli shpresevrare. Edi Rama po helmon shpresen e shqiptareve, sepse fjalimet e tij shprehin dramen e pasherueshme shpirterore te nje te semuri psiqik. Nje diplomat i s

Berisha: Edi Rama, vrasës i shpresës së mbarë shqiptarëve
  • 2015-12-19

Berisha: Edi Rama, vrasës i shpresës së mbarë shqiptarëve

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Rama në pritjen e trupit diplomatik. Berisha nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook e ka cilësuar Ramën si vrasësin e shpresës së shqiptarëve. Berisha i ka bërë thirrje të gjithë shqiptarëve që të