Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Meta: total 1000 / total_found 1412 / time 0.000 / keyword[0] shullazi / docs[0] 1412 / hits[0] 4045 /
Berisha Rama vrases i shpreses se shqiptareve ta rrezojme
  • 2015-12-19

Berisha Rama vrases i shpreses se shqiptareve ta rrezojme

Transmetuar me 19122015 - 2148 PUBLICITET Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas deklaratave te kryeministrit Rama ne pritjen e trupit diplomatik Berisha nepermjet nje postimi ne rrjetin social Facebook e ka cilesuar Ram

Editorial/Edi Rama, vrasës i shpresës së mbarë të shqiptarëve!
  • 2015-12-19

Editorial/Edi Rama, vrasës i shpresës së mbarë të shqiptarëve!

Të dashur miq, shqiptaret po presin festat e fundvitit si një populli shpresëvrarë. Edi Rama po helmon shpresën e shqiptareve, sepse fjalimet e tij shprehin dramën e pashërueshme shpirtërore të një të sëmuri psiqik. Një diplomat i shquar perëndimor, që e vizitoi atë ne disa mom

Sali Berisha: Të djegim me flakën e revolucionit pushtetin e Ramës
  • 2015-12-19

Sali Berisha: Të djegim me flakën e revolucionit pushtetin e Ramës

Nga Sali Berisha/ Edi Rama, vrases i shpreses se mbare shqiptareve! Te dashur miq, shqiptaret po presin festat e fundvitit si nje populli shpresevrare. Edi Rama po helmon shpresen e shqiptareve, sepse fjalimet e tij shprehin dramen e pasherueshme shpirterore te nje te semuri psiqik. Nje diplom

VIDEO/ Shullazi kërcënoi biznesmenin, ja çfarë përgjigje i dha Rama
  • 2015-12-17

VIDEO/ Shullazi kërcënoi biznesmenin, ja çfarë përgjigje i dha Rama

Ish kryeministri Berisha tha sot se Emiljano Shullazi ka kërcënuar pak ditë më parë një biznesmen të cilit i ka kërkuar ti marrë biznesin. Por sipas tij, më e rëndë është përgjigja që i ka dhënë Rama biznesmenit pasi ai i tregoi për kërcënimin. "Shullazi i kërkoi me hanxhar j

Çfarë ka krimineli më shumë se Koço Kokëdhima?
  • 2015-12-11

Çfarë ka krimineli më shumë se Koço Kokëdhima?

Teksa ka marrë fjalën në takimin e "Forumit Shqiptar për Liri dhe Demokraci", ish- kryeministri Sali Berisha ka nënvizuar se vendi është në një situatë kritike dhe se qeveriset nga një organizatë kriminale. Por duke përmendur emra konkretë, Berisha lidhi emrin e deputetit Koço Kokëd

Rrugëtimi shqiptar drejt demokracisë dhe lirisë ndër vite -
  • 2015-12-11

Rrugëtimi shqiptar drejt demokracisë dhe lirisë ndër vite -

"Rrugëtimi shqiptar drejt demokracisë dhe lirisë ndër vite" - Bashkëbisedim me studentë në forumin per Liri Demokraci te organizuar nga Fondacioni për Liri dhe Demokraci (FLD). Me poshte keni tekstin e plote te kesaj bised. (Sali Berisha) "Së pari dua t'ju pershëndes përzëmë

No Pic available
  • 2015-12-10

Berisha: Ja ku u fshehën ministrat gjatë protestës

Ish-kryeministri Sali Berisha reagoi në lidhje me protestën e zhvilluar nga opozita në datën 8 dhjetor. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook Berisha thotë se banditokracia u trondit nga themelet nga uragani madhështor i revolucionit demokratik. Postimi i plotë i Berishës Banditok