Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Meta: total 1000 / total_found 1412 / time 0.000 / keyword[0] shullazi / docs[0] 1412 / hits[0] 4045 /
Ke sfidoi Donald Lu
  • 2015-11-21

Ke sfidoi Donald Lu

Transmetuar me 20112015 - 1937 PUBLICITET Nga Andi Bushatibr br Po tu hidhje sot nje sy faqeve te para te shtypit te perditshem ose te lundroje ne portalet online bomba qe leshoi dje ne nje takim per reformen ne drejtesi dip

Anti-oligarkia, nga John Kerry te Donald Lu
  • 2015-11-20

Anti-oligarkia, nga John Kerry te Donald Lu

KASTRIOT ISLAMI Ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu, në nëntor 2015, ka stigmatizuar saktësisht e fuqimisht, me emra konkretë, majën e ajsbergut oligarkik në Shqipëri. Që prej 1 shkurtit 2014 kanë kaluar vetëm rreth 22 muaj që vendet "demokratike" të Ballkanit janë vënë në s

Berisha: Shullazi i thërret Tahirit Saje Qorri
  • 2015-11-20

Berisha: Shullazi i thërret Tahirit Saje Qorri

Seanca plenare është karakterizuar dje nga një debat i ashpër mes përfaqësuesve të mazhorancës dhe opozitës. Ish-kryeministri ka deklaruar se Arben Frroku u la i lirë me urdhër të Ramës Deklaratat e para disa ditëve të ambasadorit amerikan, Donald Lu, ku ai përmendte se emra të cak

Berisha: Dako u mor peng nga Shullazi, Tahiri të japë shpjegime për skafin
  • 2015-11-20

Berisha: Dako u mor peng nga Shullazi, Tahiri të japë shpjegime për skafin

Debatet në Parlament Berisha: Arben Frroku, i liruar, u shndërrua në aleat menjëherë të PS-së, dhe në takimin publik që bëri me kryebanditin Edi Rama iu tha mbathja, dhe të nesërmen kur do të bëhej gjykimi, ai iku. Falangat e krimit e liruan të kalojë në Muriqan pa vulë. Ministri m

Ish-kryeministri, Sali Berisha: Qeveria, organizatë kriminale
  • 2015-11-20

Ish-kryeministri, Sali Berisha: Qeveria, organizatë kriminale

Deklarata/Në Shqipëri si në asnjë vend tjetër, po instalohet çdo ditë e më fuqishëm, ajo që në kohërat moderne quhet "mobokraci", që do të thotë sundim i banditit. E vërteta është se ky vend drejtohet gjatë këtyre dy viteve tërësisht nga banditët, nga krye Shullazi në

Dy ditë pasi u përmend nga ambasadori amerikan, prokuroria pezullon dosjen e Emiljano Shullazit
  • 2015-11-19

Dy ditë pasi u përmend nga ambasadori amerikan, prokuroria pezullon dosjen e Emiljano Shullazit

Emiljano Shullazi, njeriu që dy ditë më parë u përmend dhe nga ambasadori i SHBA, Donald Lu se i ka shpëtuar drejtësisë për disa vepra penale, tashmë pritet ti shpëtojë akuzës edhe për kërcënimin që ai dyshohet se i ka bërë ish-deputetes së PD Voltana Ademi dhe vetë kreut të