Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Meta: total 1000 / total_found 1412 / time 0.000 / keyword[0] shullazi / docs[0] 1412 / hits[0] 4045 /
No Pic available
  • 2015-11-19

PD kërkon Ramën në Kuvend: Të japë sqarime për denoncimet e Donald Lu

Kuvendi nis punimet ku në rend të ditës parashikohet dhe shfuqizimi i ligjit Kodi i Etikës së Policisë. Nga foltorja e Kuvendit Kryetari i Grupit Parlamentar të PD-së Edi Paloka tha se kryeministri duhet të japë shpjegime për  deklaratat e ambasadorit. Edi Paloka:  Presim shpjegime nga

Sulmet në Paris, Kuvendi i Shqipërisë mban një minutë heshtje
  • 2015-11-19

Sulmet në Paris, Kuvendi i Shqipërisë mban një minutë heshtje

TIRANË, 19 Nëntor/ATSH/.- Kuvendi i Shqipërisë mbajti të enjten një minutë heshtje në nderim dhe respekt të viktimave të sulmeve terroriste që goditën Parisin gati një javë më parë. Në nisje të seancës së sotme kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Edi Paloka pr

PD Rama te vije ne Kuvend pergjigje per deklaratat e Lu Leskaj Ne vizite zyrtare
  • 2015-11-19

PD Rama te vije ne Kuvend pergjigje per deklaratat e Lu Leskaj Ne vizite zyrtare

Transmetuar me 19112015 - 1123 Lajme te lidhuraParlamenti Live PUBLICITET Tirane 19 nentor 2015 NOAal- Qysh ne nisje te seances se sotme parlamentare Partia Demokratike ka kerkuar qe te jete i pranishem Kryeministri Edi Ramabr

No Pic available
  • 2015-11-19

Berisha: Frroku në Tiranë, por se prek njeri, Shullazi mori garanci nga Rama. Tahiri: Je përgojorja më e sukseshme

Ish kryeministri Sali Berisha deklaron se Arben Frroku ndodhet në Tiranë i lirë por se prek njeri sepse kryebanditi, kryemobi I detyrohet kokë e xhep atij. Nga foltorja e Kuvendit Berisha tha se për lirimin e Arben Frrokut treshja gjykatëse kanë marrë nga gjysmë milioni euro. Në replikë m

No Pic available
  • 2015-11-19

Kuvend Majko për akuzat e Berishës:Ti hetojë Prokuroria

TIRANË, 19 Nëntor/ATSH/.- Kuvendi po vijon mes debatesh seancën e sotme, ndërsa në rend dite është diskutimi i Kodit të Etikës së Policisë. Deputetët e opozitës në fjalën e tyre akuzuan përfaqësuesit e maxhorancës për lidhje me krimin. Në fjalën e tij, ish-kryeministri Sali Ber

Ambasadori amerikan flet me emra konkrete: Ja kush i trembet reformës në drejtësi
  • 2015-11-19

Ambasadori amerikan flet me emra konkrete: Ja kush i trembet reformës në drejtësi

Për herë të parë një ambasador i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri përmend emra të përveçëm personash të lidhur me botën e krimit. Donald Lu, kryediplomati amerikan në vendin tonë, lëshoi dje një deklaratë "bombë", duke folur pa dorashka në një prej tryezave pë

Berisha Shullazi mori peng Dakon nje jave me pare
  • 2015-11-19

Berisha Shullazi mori peng Dakon nje jave me pare

Transmetuar me 19112015 - 1252 PUBLICITET Tirane 19 nentor 2015 NOAal- Ish-Kryeministri Sali Berisha deklaroi sot ne Kuvend se vendi dominohet nga krimibr br Ai tha se Nje jave me pare Sajmir Shullazi rrembeu kryebashkiakun