Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Meta: total 1000 / total_found 1412 / time 0.000 / keyword[0] shullazi / docs[0] 1412 / hits[0] 4045 /
Berisha Shullazi mori peng Dakon Tahiri lidhje me nje skaf droge
  • 2015-11-19

Berisha Shullazi mori peng Dakon Tahiri lidhje me nje skaf droge

0 brbr SSSAbrASS brbrDy dite pas deklaratave te Ambasadorit amerikan Donald Lu se disa individe te rrezikshem si Emiljano Shullazi dhe Arben Frroku jane lene te lire ish 8211 Kryeministri Berisha deklaroi nga foltorja e Kuvendit se Shullazi ka lidhje direkte me Kryeministrin Rama dhe se nje jave me

No Pic available
  • 2015-11-19

Berisha: Qeveria është organizatë kriminale, Majko: Jemi bërë si anëtarët e byros 90

Diskutimi për kodin e etikës në polici , shërbeu në kuvend si terren për një përplasje të fortë me akzua mes opozitës dhe mazhorancës.  Ish kryeministri Sali Berisha e cilësoi qeverinë si organizatë kriminale, dhë për këtë u bazua në lidhjet që sipas tij ka kryeministri dhe Min

Beteja e Donald Lu dhe opozita
  • 2015-11-18

Beteja e Donald Lu dhe opozita

Transmetuar me 17112015 - 2030 PUBLICITET Nga Mero Bazebr br Per here te pare ne historine e ketij vendi prej vitit 1990 nje ambasador amerikan po ben betejen e tij publike per te inkurajuar klasen politike te shkepuse lidhj

Ambasadori Lu fshikullon drejtësinë: Kriminelët lëvizin të lirë në vend
  • 2015-11-18

Ambasadori Lu fshikullon drejtësinë: Kriminelët lëvizin të lirë në vend

Në një tryezë të përbashkët konsultuese për Reformën në drejtësi, ambasadori amerikan Donald Lu ka hedhur sërish akuza ndaj politikës dhe drejtësisë shqiptare. Lu ka cituar disa raste ku personazhe të ndryshëm të krimit në vend janë liruar apo larguar nga Shqipëria pa dalë në f

No Pic available
  • 2015-11-18

Donald Lu: Në Shqipëri kriminelët lëvizin të lirë, Shullazi, Frroku

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Lu i pranishëm në tryezën e mbajtur në Ministrinë e Drejtësisë për reformën në drejtësi tha se personat që i tremben kësaj reforme janë kriminelë. Shqipëria ka nivelin më të ulët të ndjekjeve penale. Ata persona që i trem

Përse Lu e përdori emrin e Shullazit?
  • 2015-11-18

Përse Lu e përdori emrin e Shullazit?

Për herë të parë një diplomat i huaj përmend emra të veçantë të botës së krimit. Ambasadori amerikan, në një fjalim të mbajtur në një tryezë të reformës në drejtësi, përmendi Arben Frrokun, Emiljano Shullazin dhe Sokol Mjacajn si njerëz që i druhen reformës në drejtësi.

Lu flet pa dorashka: Shullazi e Frroku nuk i tremben drejtësisë, shëtisin të lirë
  • 2015-11-18

Lu flet pa dorashka: Shullazi e Frroku nuk i tremben drejtësisë, shëtisin të lirë

Donald Lu – Realizimi i shpejtë i reformës në drejtësi është kusht i padiskutueshëm dhe test vendimtar për vullnetin e klasës politike për të hapur një kapitull të ri për një Shqipëri më të mirë, më të drejtë, më të begatë Ligori: Prokurorët e Zyrës Antikorrupsion