Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Meta: total 1000 / total_found 1412 / time 0.000 / keyword[0] shullazi / docs[0] 1412 / hits[0] 4045 /
No Pic available
  • 2017-06-22

Përballja Shullazi-Beqja: Ja emrat e njohur që dolën

Ballafaqimi i Emiljano Shullazit me dëshmitarin e mbrojtur Ylvi Beqja dhe debatet mes tyre, nxjerrin emrat e zyrtarëve dhe politikanëve me të cilët janë takuar. Ata treguan për takimet me ministra, gjyqtarë, drejtues hipoteke apo zyrtarë të lartë të administratës e deri te persona me pr

No Pic available
  • 2017-06-22

Dëshmitari Ylvi Beqaj në gjyq: Më thanë që Shullazi do të vendoste drejtësi

Për gati 5 orë me radhë, biznesmeni që kallëzoi për gjobëvënie Shullazin dhe 4 të bashkëpandehurit e tij, iu përgjigj pyetjeve të palëve në proces. Ai rrëfeu si kishte kërkuar drejtësi te Shullazi për betejën gjyqësore për regjistrimin e ish-hotel Vollgës dhe më tej për pikë

No Pic available
  • 2017-06-21

Shullazi befason në gjyq: Ja kush e dërgoi Topallin në Arabi

Seanca e ballafaqimit mes Emiljano Shullazit dhe Ylvi Beqajt, i cilësuar si dëshmitari kyç për zbardhjen e kalimit të 20% të ish-hotel Vollgës në portofolin e Emiljana Shullazit, i ka befasuar të gjithë. Ylvi e Shullazi nga deklaratat e bëra në sallën e gjyqit treguan se njiheshin mjaft

No Pic available
  • 2017-06-21

Beqja: Më ofruan 7 milionë euro që të tërhiqem. Shullazi e kërcënon nga kafazi

Për herë të parë pas shumë dështimesh, përballja mes Emiljano Shullazit dhe dëshmitarit kyç të akuzës Ylvi Beqja, u realizua, por mes fyerjesh dhe kërcënimeve për jetën. Edhe pse gjyqi u zhvillua nen masa të rrepta sigurie, biznesmeni Beqja, i cili ka marrë statusin e të pandehurit

No Pic available
  • 2017-06-20

Dëshmia e Ylvi Beqajt: Më ofruan 7 mln euro të tërheq padinë ndaj Shullazit

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda po vijon dëshmia e Ylvi Beqajt. Ai deklaroi se edhe gjatë kohës që ka qenë në mbrojtje ishte kërcënuar dhe se dikush i kishte ofruar 7 milionë euro për të tërhequr padinë kundrejt Emiljano Shullazit. “Dikush më ka kërkuar të tërhiqem nga deno

Gjyqi ndaj Shullazit, Beqaj dëshmon: Më ofruan 7 mln euro të tërheq padinë
  • 2017-06-20

Gjyqi ndaj Shullazit, Beqaj dëshmon: Më ofruan 7 mln euro të tërheq padinë

Emiljano Shullazi në gjyq Pas dy orësh seancë, përballja mes dëshmitarit të penduar të drejtësisë Ylvi Beqja dhe të pandehurit Emiljano Shullazi në Gjykatën e Krimeve të Rënda, ka qenë shumë e ashpër. Beqja e i ka qëndruar deklaratave të mëparshme, duke e akuzuar Shullazin dhe gr

No Pic available
  • 2017-06-06

Dosja Shullazi, pranohet kërkesa për pyetjen e Tahirit, Nikollës Çakos

Gjykata për Krimet e Rënda zhvilloi seancën e radhës ndaj Emiliano Shullazit dhe 4 te bashkëpandehurve te tij. Gjykata u shpreh per provat e kerkuara nga palet duke pranuar pyetjen e dëshmitareve të kërkuar nga prokuroria, mes te cileve ish-ministat Sajmir Tahiri, Lindita Nikolla,  drej