Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Meta: total 1000 / total_found 1412 / time 0.000 / keyword[0] shullazi / docs[0] 1412 / hits[0] 4045 /
No Pic available
  • 2015-11-18

Zëri i Amerikës: Kritikat e Lu për qeverinë. Emiljano Shullazi kontakte me ministrin Tahiri

Në Shqipëri ambasadori amerikan Donald Lu, duke folur për Reformën në Drejtësi, ju rikthye kritikave të forta ndaj institucioneve shqiptare të cilat sic tha ai lejojnë që krimineltë të lëvizin lirshëm nëpër rrugë

Kë sfidoi Donald Lu?
  • 2015-11-18

Kë sfidoi Donald Lu?

Nga Andi Bushati   Po t’u hidhje sot një sy faqeve të para të shtypit të përditshëm, ose të lundroje në portalet online, bomba që lëshoi dje në një takim për reformën në drejtësi diplomati amerikan, zinte një vend të veçantë. Ajo që bënte më shumë përshtypje is

No Pic available
  • 2015-11-17

Lu: Persona si Arben Frroku e Emiljano Shullazi i kanë frikën reformës në drejtësi

Donald Lu: Javën e shkuar pyeta kush i trembet më shumë kësaj reforme. Thashë se shumë zyrtarë të qeverisë dhe gjyqësorit i tremben asaj. Personat e tjerë që duhet tia kenë frikën janë kriminelët, autorë të krimeve të rënda që ecin lirisht në rrugë çdo ditë.  Persona si Ar

Ambasadori Lu Personat qe i tremben reformes ne drejtesi jane kriminele
  • 2015-11-17

Ambasadori Lu Personat qe i tremben reformes ne drejtesi jane kriminele

Transmetuar me 17112015 - 1546 PUBLICITET Tirane 17 nentor 2015 NOAal - Ne ministrine e Drejtesise po mbahet nje tryeze e nivelit te larte per reformen ne drejtesi Ambasadori i Shteteve te Bashkuara te Amerikes Donald Lu i pra

Ambasadori Lu nënvizon rëndësinë e reformës në drejtësi
  • 2015-11-17

Ambasadori Lu nënvizon rëndësinë e reformës në drejtësi

TIRANË 17 Nëntor/ATSH/ -Në Ministrinë e Drejtësisë u zhvillua sot një tryezë e nivelit të lartë për reformën në drejtësi.Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Donald Lu i pranishëm në këtë takim me ekspertët tha se personat që i tremben kësaj reforme jan

Donlad Lu Kriminelet levizin lirisht rrugeve
  • 2015-11-17

Donlad Lu Kriminelet levizin lirisht rrugeve

brbrNese para pak ditesh ambasadori amerikan Donald Lu tha se nga reforma ne drejtesi tremben zyrtare te larte dhe gjyqtare te korruptuar ne tryezen e radhes ai foli me emra konkrete Me nje gjuhe te ashper dhe te drejtperdrejt Lu tha se autore te krimeve te renda ecin lirisht rrugeve brbr brbrPerson

Donald Lu: Personat që i tremben reformës janë kriminelët, si Arben Frroku e Emiliano Shullazi
  • 2015-11-17

Donald Lu: Personat që i tremben reformës janë kriminelët, si Arben Frroku e Emiliano Shullazi

Konsultimi publik për reformën në drejtësi është zhvendosur në ministrinë e Drejtësisë, ku ka folur edhe ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu. Shqipëria, tha ai, ka nivelin më të ulët të ndjekjeve penale. Javën e kaluar pyeta: kush i trembet më shumë kësaj reforme? Thas