Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Meta: total 1000 / total_found 1412 / time 0.000 / keyword[0] shullazi / docs[0] 1412 / hits[0] 4045 /
Lu fshikullon drejtësinë: Kriminelët lëvizin të lirë në vend
  • 2015-11-17

Lu fshikullon drejtësinë: Kriminelët lëvizin të lirë në vend

Në një tryezë të përbashkët konsultuese për Reformën në drejtësi, ambasadori amerikan Donald Lu ka hedhur sërish akuza ndaj politikës dhe drejtësisë shqiptare. Lu ka cituar disa raste ku personazhe të ndryshëm të krimit në vend janë liruar apo larguar nga Shqipëria pa dalë në f

Donald Lu: Kriminelët shëtisin të lirë
  • 2015-11-17

Donald Lu: Kriminelët shëtisin të lirë

Ambasadori amerikan, Donald Lu, nuk flet shqip vetëm si njohës i mirë i gjuhës, por i flet shqip të vërtetat e mëdha, një gjuhë që është një shërbim i madh për vendin. Ai denoncon lëvizjen e kriminelëve në rrugët e Tiranës, për shkak se gëzojnë mbështetjen e autoritet

Kërcënimi, në gjurmim të Brigadave të Kuqe
  • 2015-11-16

Kërcënimi, në gjurmim të Brigadave të Kuqe

Kufijtë, stadiumet, shkollat, etj., nën mbikëqyrjen e bluve Pikat ku policia dhe Garda kanë shtuar masat e sigurisë Kalimi, jo vetëm i policisë, në shërbim të përforcuar dhe shtimi i masave të sigurisë, përfshin çdo strukturë që ka për detyrë të garantojë rendin dhe sigurinë n

Me dronet mbi sarajet e Edvinit dhe Allahu ekber me drapër e çekan, qeveria përhap panik
  • 2015-11-16

Me dronet mbi sarajet e Edvinit dhe Allahu ekber me drapër e çekan, qeveria përhap panik

Të dashur miq, në sfondin e akteve të shëmtuara terroriste në Paris, Edi Rama dhe Saimir Shullazi përhapin panik me lajme të lidhura direkt me personat e tyre. Kështu, Edi Rama u evokua me urgjencë nga Garda nga sarajet e tij në Surrel, pasi radarët e tij morën helikopterët e

Berisha: Rama e Tahiri, skenarë kërcënimi me terroristë islamikë me drapër e çekanë
  • 2015-11-16

Berisha: Rama e Tahiri, skenarë kërcënimi me terroristë islamikë me drapër e çekanë

Sali Berisha thotë se Edi Rama dhe ministri i Brendshëm Tahiri po përhapin panik në lidhje me kërcënimet terroriste. Sipas Berishës, ata përhapin panik me njerëz të inkriminuar me të cilët kanë lidhje. Kështu, Edi Rama u evokua me urgjence nga Garda nga sarajet e tij ne Surrel, pasi

Berisha:Me dronet mbi sarajet e Edi Rames dhe Allahu ekber qeveria perhap panik!
  • 2015-11-15

Berisha:Me dronet mbi sarajet e Edi Rames dhe Allahu ekber qeveria perhap panik!

Nga Sali Berisha. (Facebook) Ne sfondin e akteve te shemtuara terroriste ne Paris, Edi Rama dhe Sajmir Shullazi perhapin panik me lajme te lidhura direkt me personat e tyre. Keshtu, Edi Rama u evokua me urgjence nga Garda nga sarajet e tij ne Surrel, pasi radaret e tij moren helikopteret e Ush

Berisha: Tahiri bisedë me trafikantët e kapur. E keni nga SHISH-i, jo nga unë
  • 2015-11-01

Berisha: Tahiri bisedë me trafikantët e kapur. E keni nga SHISH-i, jo nga unë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar ministrin e Brendshëm, Saimir Tahirin se ka lidhje me laboratorin e drogës, të zbuluar së fundmi në Durrës.Sipas Berishës, ministri Saimir Tahiri i ka telefonuar njërit prej tre biznesmenëve të arrestuar duke i dhënë shpjegime se arrestimet kanë