Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Meta: total 1000 / total_found 1412 / time 0.000 / keyword[0] shullazi / docs[0] 1412 / hits[0] 4045 /
Berisha, ose fantazon ose ka një spiun në MPB
  • 2015-10-31

Berisha, ose fantazon ose ka një spiun në MPB

Ish-kryeministri Sali Berisha ka lëshuar akuza të rënda ndaj ministrit të Brendshëm Sajmir Tahiri. Tahiri, puna e të cilit është vlerësuar shpesh nga ndërkombëtarët, është ministri socialist më i sulmuar nga Berisha. Kësaj here, nga profili i tij në Facebook, pa përmendur asnjë b

Berisha zbardh biseden e Tahirit me trafikantet
  • 2015-10-31

Berisha zbardh biseden e Tahirit me trafikantet

Transmetuar me 31102015 - 2145 PUBLICITET Ministri i Brenshem Saimir Tahiri ka lidhje me laboratorin e droges te zbuluar se fundmi ne Durres Kjo eshte akuza e bere nga ish- kryeministri Sali Berisha ne nje postim ne rrjetin so

Dhunon nusen e djalit, pranga 55-vjeçarit
  • 2015-10-10

Dhunon nusen e djalit, pranga 55-vjeçarit

Një 55-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj nuses së djalit të tij. Sipas burimeve zyrtare të policisë së kryeqytetit, është arrestuar në flagrancë shtetasi Hysen Shullazi. Mësohet, se 55-vjeçari në mënyrë sistematike ka ushtruar dhun

Berisha: Dëshmitari i mbrojtur u kërcënua nga juristi i OSHEE
  • 2015-09-26

Berisha: Dëshmitari i mbrojtur u kërcënua nga juristi i OSHEE

Kryeministri Berisha ka denoncuar dje atë që ai e quajti presion ndaj dëshmitarit të mbrojtur nga Drejtësia përmes juristit të OSHEE-së në lidhje me aferën e kompanisë "DIA" të Kastriot Ismailajt. Gjatë fjalës së tij dje në Kuvend, Berisha tha se dëshmitari i mbrojtur i Drejtësis

Berisha, provë për makinën e Tahirit dhe një spiunim nga MPB
  • 2015-09-22

Berisha, provë për makinën e Tahirit dhe një spiunim nga MPB

Nga Sali Berisha Ja dhe mashtruesi ordiner Sajmir Shullazi me makinen te tij te trafiqeve me targe AA003GB pas zgjedhjeve! Te dashur miq, kjo foto demaskon perfundimisht si genjeshtar i paftyre ministrin e brendshem Sajmir Tahiri, i cili me nje telefonate ne "Opinion", TV Klan deklaroi se makinen e

Makina e droges Berisha Deklarata e Tahirit e turpshme
  • 2015-09-18

Makina e droges Berisha Deklarata e Tahirit e turpshme

Transmetuar me 18092015 - 1528 PUBLICITET Ish-Kryeministri Sali Berisha e ka quajtur mashtrim deklaraten e djeshme te ministrit te Brendshem Saimir Tahiri ne lidhje me makinen qe trafikantet perdornin per transport droge dhe q