Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Meta: total 1000 / total_found 1412 / time 0.000 / keyword[0] shullazi / docs[0] 1412 / hits[0] 4045 /
No Pic available
  • 2017-03-27

Kërcënimi i dy profesorëve, Haki Çako pyetet në Prokurori

Drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako ka shkuar në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për të dëshmuar në lidhje me kërcënimit ndaj dy profesorëve, Mynyr Koni dhe Dhori Kule. Javën e kaluar për këtë rast u morën në pyetje edhe ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri dhe ministrja

Kërcënimi i Konit, Çako paraqitet në prokurori
  • 2017-03-27

Kërcënimi i Konit, Çako paraqitet në prokurori

Drejtori i përgjithshëm i policisë, Haki Çako  shkoi sot në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për tu pyetur në lidhje me rastin e kërcënimit të rektorit të Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni, para zgjedhjes së tij. Procesi i marrjes në pyetje ka zgjatur rreth një orë, por nuk dih

No Pic available
  • 2017-03-24

Tahiri në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, pyetet për Shullazin

E ndërsa Kuvendi votoi një ditë më parë shkarkimin e tij si Ministër i Brendshëm, Saimir Tahiri sot i është drejtuar Prokurorisë për Krime të Rënda për tu marrë në pyetje për çështjen Shullazi. Tahiri do të pyetet nga prokurorët në cilësinë e personit që ka dijeni në lidhje

Shullazi, Tahiri te Krimet e Rënda: Dëshmova për detyrën që kam bërë
  • 2017-03-24

Shullazi, Tahiri te Krimet e Rënda: Dëshmova për detyrën që kam bërë

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është paraqitur sot në mëngjes në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për të dhënë deklarime mbi hetimet për çështjen e Emiljano Shullazit, në lidhje me ngjarjen e kërcënimit të rektorëve Mynyr Koni dhe Dhori Kule, në prill 2016. Tahiri është

Kërcënimi i rektorit të UT-së, ministrja Nikolla: Të gjithë para drejtësisë
  • 2017-03-24

Kërcënimi i rektorit të UT-së, ministrja Nikolla: Të gjithë para drejtësisë

 Të gjithë para drejtësisë. Kjo është fjalia e vetme me të cilën është mjaftuar ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla, pasi ka dalë nga ambientet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda. Për rreth 30 minuta, ministrja Nikolla dëshmoi lidhur me kërcënimin e kandidatit për Rektor të Uni

Shullazi, Saimir Tahiri  dhe Lindita Nikolla merren në pyetje në Prokurori
  • 2017-03-24

Shullazi, Saimir Tahiri dhe Lindita Nikolla merren në pyetje në Prokurori

Ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është paraqitur për të dëshmuar në Prokurorinë e Krimeve të Rënda sot rreth orës 10:45, ndërsa do të jap deklarime në lidhje me dosjen e Emiljano Shullazit, në lidhje me ngjarjen e kërcënimit të rektorëve Mynyr Koni e Dhori Kule, në prill 2

No Pic available
  • 2017-03-23

Shullazi, Tahiri pyetet nesër nga Prokuroria e Krimeve të Rënda

E ndërsa Kuvendi votoi shkarkimin e tij si Ministër i Brendshëm, Saimir Tahiri nesër do ti drejtohet Prokurorisë për Krime të Rënda për tu marrë në pyetje për çështjen Shullazi. Tahiri do të pyetet nga prokurorët në cilësinë e deklaruesit për çëshjen e Shullazit. Pak ditë më