Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Meta: total 1000 / total_found 1412 / time 0.000 / keyword[0] shullazi / docs[0] 1412 / hits[0] 4045 /
No Pic available
  • 2017-03-22

Zbardhet takimi i Berishës me Lu: Katër arsyet pse opozita është në çadër (akuza edhe për Soros)

Ish-kryeministri Sali Berisha priti sot në një takim ambasadorin amerikan në vendin tonë Donald Lu, me të cilin diskutoi mbi situatën aktuale politike në vend. Takimi zgjati rreth 1 orë ndërsa Berisha ka shprehur gjithë kritikat, akuzat dhe rezervat e tij ndaj qeverisë dhe kryeministrit E

No Pic available
  • 2017-03-21

Takimi me Lu, Berisha: Rama si Noriega, SHBA-BE të mbajnë qëndrim

Zbardhet takimi mes ish-kryeministrit Berisha dhe Ambasadorit amerikan Donald Lu, në fokus të cilit ka qenë aktuliteti politik në vend. Zyra për shtyp e ish-kryeministrit bën me dije se Berisha u shpreh se në vlerësimin e tij situata është kritike për vendin, më kritike se në gjithë ek

Përdornin mbiemrin e Shullazit për të vënë gjoba
  • 2017-03-17

Përdornin mbiemrin e Shullazit për të vënë gjoba

Personat që shihni në foto janë 2 të rinjtë Altin Valisi 21 vjeç dhe Durim Dervishi 19 vjeç të cilët me anë të kërcënimit për jetën, gjobitën me 10 mijë euro biznesmenin Piro Zoto. Dy të rinjtë dolën të premten, para togave të zeza të gjykatës së Krimeve të Rënda, të cil

No Pic available
  • 2017-03-13

Shtyhet sërish seanca e ballafaqimit midis Shullazit e Ylvi Beqajt

Ka dështuar sërish seanca e ballafaqimit midis Emiljano Shullazi dhe biznesmenit Ylvi Beqaj. Shkak janë bërë sërish mungesa e avokatëve mbrojtës. Janë më shumë se 15 seanca që kanë dështuar për Shullazin dhe shkak bëhen kryesisht avokatët. Emiljano Shullazi është ndaluar me urdhë

Shullazi ska avokat, dështon vazhdimi i dëshmisë së Ylvi Beqjas
  • 2017-03-13

Shullazi ska avokat, dështon vazhdimi i dëshmisë së Ylvi Beqjas

I është rikthyer sërish odisesë së shtyrjeve procesi i ballafaqimit mes Emiliano Shullazit dhe Ylvi Beqajt. Edhe avokatja kryesisht e gjetur nga Krimet e Rënda, Valentina Teodoresku e ka lënë në baltë drejtësinë. Avokatja kryesisht, e cila në një seancë të mëparshme përfaqësoi t

Operohet Emiljano Shullazi, 3 orë me forcat speciale në sallë
  • 2017-03-11

Operohet Emiljano Shullazi, 3 orë me forcat speciale në sallë

Emiljano Shullazi është operuar të premten në Spitalin Amerikan, në Tiranë. Pas disa vizitash që ai kishte kryer kohët e fundit, mjekët vendosën për ndërhyrjen në organet tretëse dhe konkretisht në zorrën e trashë. Operacioni mësohet se ka zgjatur tre orë, ndërsa burimet nga Spit

Dëshmia e fortë e biznesmenit Ylvi Beqja: Më ofruan 7 milionë euro për të mos dëshmuar kundër Shullazit
  • 2017-03-11

Dëshmia e fortë e biznesmenit Ylvi Beqja: Më ofruan 7 milionë euro për të mos dëshmuar kundër Shullazit

Pas 16 seancash gjyqësore të shtyra, Ylvi Beqja, bashkëpunëtori i Prokurorisë së Krimeve të Rënda ka nisur të rrëfejë dëshminë e tij, kundër Emiljano Shullazit, Gilmando Danit dhe të pandehurve të tjerë të këtij procesi. Për gati një orë, Beqja ka dëshmuar para gjykatës d