Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Meta: total 1000 / total_found 1412 / time 0.000 / keyword[0] shullazi / docs[0] 1412 / hits[0] 4045 /
No Pic available
  • 2017-03-11

Berisha: Tahiri e ka vendin tek Shullazi

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se banditokracia po dridhet dhe se Saimir Tahiri e ka vendin tek Emiljano Shullazin. Berisha: Banditokracia po dridhet! Qytetaret me afer triumfit! Ra Saje qorri, banditi i dyte i shtetit, ministri skafist dhe narkotrafikant! – Ai me Ediskobarin mbushen S

REPLIKAT/ Berisha poston skeçe me vetting-un, komentuesit: O Salë, vëji bombën çadrës dhe thuaji na e dogji PS, vetëm kështu dilni me nder
  • 2017-03-10

REPLIKAT/ Berisha poston skeçe me vetting-un, komentuesit: O Salë, vëji bombën çadrës dhe thuaji na e dogji PS, vetëm kështu dilni me nder

Nje skeç i te rinjve ne çadren e vettingut! Firmosin: Shullazi, Ndoka, Frroku, Lul Berisha, Armando Prenga, Artur Bushi, Elvis Rroshi, Saje qorri etj ... Kështu shkruan Sali Berisha, që ka postuar videon e përgatitur nga PD me disa të rinj, që ironizojnë peticionin për zbatimin e vettin

Dëshmia për Shullazin, rrëfehet biznesmeni
  • 2017-03-10

Dëshmia për Shullazin, rrëfehet biznesmeni

Gjykata e Krimeve të Rënda nisi të marrë rrëfimin e dëshmitarit të mbrojtur Ylvi Beqaj. Pas shumë dështimesh, seanca nisi, por nuk arriti të përfundojë ndërsa është zhvilluar në praninë e një avokati kryesisht. Marrja e sigurimit të provës, pra marrja e dëshmisë të dëshmitar

Shullazi dërgohet në spital, i nënshtrohet një operacioni
  • 2017-03-09

Shullazi dërgohet në spital, i nënshtrohet një operacioni

Emiljano Shullazi ka përfunduar sërish në spital. Ai mësohet se është dërguar për një tjetër ndërhyrje kirurgjikale. Shullazi do të qëndrojë disa ditë i shtruar në spital, i mbikëqyrur nga forca të shumta të policisë. Ndërkaq sot ai duhej që të përballej me Ylvi Beqajn, bizne

Emiljano Shullazi shtrohet me urgjencë në spital, i nënshtrohet operacionit
  • 2017-03-09

Emiljano Shullazi shtrohet me urgjencë në spital, i nënshtrohet operacionit

Emiljano Shullazi është shtruar ditën e sotme në spital për tiu nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale. Shullazi do të qendrojë disa ditë i shtruar në spital. Ai është arrestuar me akuzën e kanosjes dhe shtrëngimit për të përfituar pasuri. Seanca gjyqësore ndaj tij është shtyrë

Emiljano Shullazi shtrohet me urgjencë në spital
  • 2017-03-09

Emiljano Shullazi shtrohet me urgjencë në spital

Emiljano Shullazi është shtruar me urgjencë në spital. Ai do t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirugjikale. Sipas News 24, Shullazi do te qendroje disa dite i shtruar ne spital, i mbikeqyrur nga forca te shumta te policise. Shullazi ndodhet në burg me akuzën e kanosjes ndaj një biz

Shullazi sërish sëmurë, dështon pëballja me biznesmenin Beqja
  • 2017-03-03

Shullazi sërish sëmurë, dështon pëballja me biznesmenin Beqja

Ka dështuar për të 13-ën herë seanca gjyqësore e ballafaqimit dhe pyetjeve mes Emiljano Shullazit dhe dëshmitarit të mbrojtur, biznesmenit Ylvi Beqja. Ashtu si herët e kaluara, as sot Shullazi nuk është paraqitur në seancën me dyer të mbyllura duke detyruar gjykatën të shtyje për t