Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Meta: total 1000 / total_found 1412 / time 0.000 / keyword[0] shullazi / docs[0] 1412 / hits[0] 4045 /
No Pic available
  • 2017-02-28

Basha: Krimi i bërë njësh me pushtetin po rrezikon sigurinë kombëtare

Beteja e parë është fituar. Kështu shprehet kryetari i Partisë Demomkratike, Lulzim Basha, në ditën e 11 të protestës ndërsa bisedonte mbi lirinë e shprehjes ku ishin prezentë siç tha ai, dy zërat e fjalës së lirë, analistët Mark Marku dhe Agron Gjekmarkaj. Basha: Beteja e parë ë

REPORTAZH/ Brenda çadrës së Lirisë dhe fëmijëve të saj
  • 2017-02-21

REPORTAZH/ Brenda çadrës së Lirisë dhe fëmijëve të saj

Nga Justin Meçe*   Në Bulevardin e madh perpara Kryeministrise nje çader e madhe mbledh brenda barkut të  saj të gjitha dialektet, racat, shtresat, veset dhe virtytet e nje shoqërie ne tranzicion. Nëpër cepat e çadrës ka filluar, ndonëse është ende dita e dytë, të ndihet nj

No Pic available
  • 2017-02-16

Emiljano Shullazi dërgohet për ekzaminim në spital: Jam sëmurë

Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve ka shoqëruar në spital për ekzaminim Emiljano Shullazin. Ekzaminimin e ka kërkuar vetë Shullazi, i cili pretention se është i sëmurë. Seanca gjyqësore e Shullazit ka dështuar disa herë. Shullazi ndodhet në qelitë e paraburgimit bashkë me pjestarët

Emiljano Shullazi shtrohet me urgjencë në spital, godina ku po ekzaminohet rrethohet nga policia
  • 2017-02-16

Emiljano Shullazi shtrohet me urgjencë në spital, godina ku po ekzaminohet rrethohet nga policia

Emiljano Shullazi ne gjendje jo te mire shendetesore është shtruar me urgjencë në  spital per te bere ekzaminimet e mundshme. Ai është  dërguar në  orët e para të mëngjesit në Spitalin Amerikan 2 në rrugën e Dibrës. Forca të shumta policie e kanë shoqëruar të  fortin e Tir

Shullazi për ekzaminim në spital, pretendon se është i sëmurë
  • 2017-02-16

Shullazi për ekzaminim në spital, pretendon se është i sëmurë

Disa orë para seaancës së sotme gjyqësore, Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve ka shoqëruar në spital për ekzaminim Emiljano Shullazin. Ekzaminimin e ka kërkuar vetë Shullazi, i cili pretention se është i sëmurë. Prej 3 javësh shullazi refuzon të jetë i pranishëm gjatë dëshmisë

No Pic available
  • 2017-02-15

Biznesmenët denoncojnë Ylvi Beqajn: Lëre Shullazin, na jep 790 mijë eurot që na ke borxh

Gjashtë qytetarë lezhianë, mes tyre dhe biznesmenë, kanë denoncuar para medias mijëra euro borxh që thonë se ua ka marrë biznesmeni nga Durrësi, Ylvi Beqaj. Ky i fundit është një nga personat kyç në procesin gjyqësor kundër Emiljano Shullazit. Sinan Topi, Sali Caka, Petrit Sukthi, H

No Pic available
  • 2017-02-14

Biznesmenët denoncojnë Ylvi Beqaj: Na ka mijëra euro borxh!

Gjashtë qytetarë lezhianë, mes tyre dhe biznesmenë, kanë denoncuar para medias mijëra euro borxh që thonë se ua ka marrë biznesmeni nga Durrësi, Ylvi Beqaj. Ky i fundit është një nga personat kyç në proçesin gjyqësor kundër Emiljano Shullazit. Sinan Topi, Sali Caka, Petrit Sukthi,