Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Meta: total 1000 / total_found 1412 / time 0.000 / keyword[0] shullazi / docs[0] 1412 / hits[0] 4045 /
Dosja Shullazi/ Ylvi Beqja i dhuroi avokatit të Berishës, Neshat Fana, 300 m2 të Vollgës
  • 2017-02-07

Dosja Shullazi/ Ylvi Beqja i dhuroi avokatit të Berishës, Neshat Fana, 300 m2 të Vollgës

Dëshira për të regjistruar sa më parë pronën e ish-hotel Vollga në hipotekën e Durrësit, ka shtyrë biznesmenin Ylvi Beqja, të kontraktojë emra të njohur të jurisprudencës dhe botës së krimit. Veç motrës së Lulzim Berishës, Luljetës e cila ka marrë nga Beqja 500 mijë euro,

No Pic available
  • 2017-02-03

Sali Berisha: Rama mori peng Lefter hanëmin!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se Lefter Koka është marrë peng nga kryeministri Rama. Fol po deshe Lefter!! Se une jam Edvin Shullazi! Te marrim hanemin peng!, shkruan Berisha. Berisha në FB: Te dashur miq, vetem 5-6 dite pas deklaratave bomb te ministrit Koka per lidhjet e policise

Deshton ballafaqimi Shullazi 8211 Beqja
  • 2017-02-02

Deshton ballafaqimi Shullazi 8211 Beqja

p styletext-align justifyDuket se ballafaqimi ndermjet Emiljano Shullazit me biznesmenin Ylvi Beqja eshte i destinuar te deshtoje Seanca eshte shtyre per here te katert pasi te akuzuarit per gjobevenie Gilmando Dani Edrit Qyqa dhe Endrit Zela nuk pranojne qe ballafaqimi te zhvillohet ne ambient te

Ballafaqimi Shullazi-Beqaj
  • 2017-01-31

Ballafaqimi Shullazi-Beqaj

brbrU zhvillua mes debatesh te forta procesi i ballafaqimit ndermjet Emiljano Shullazit dhe deshmitarit te drejtesise Ylvi Beqaj Ne shenje kundershtie dhane doreheqjen nga mbrojtja avokatet e Gilmando Danit te cilet u larguan nga salla ne momentin kur do te behej sigurimi i proves Ata pretenduan se

Ylvi Beqja perballe Shullazit
  • 2017-01-27

Ylvi Beqja perballe Shullazit

brbrNje nder ish-pronaret e hotel Vollges ne Durres Ylvi Beqja po jep deshmine e tij ne prokurorine e krimeve te renda mbi kercenimet qe ka marre nga Emiliano Shullazi Pak dite para se dosja te shkoje ne gjykate prokuroria kerkoi sigurimin e deshmise se biznesmenit ne nje seance ne te cilen jane te

Dështon ballafaqimi në gjyq i grupit të Shullazit me biznesmenin
  • 2017-01-27

Dështon ballafaqimi në gjyq i grupit të Shullazit me biznesmenin

Ka dështuar seanca gjyqësor e ballafaqimit midis biznesmenit Ylvi Beqaj dhe grupit kriminal të Emiljano Shullazit, pjesa më e madhe e të cilëve janë të arrestuar. Shkak është bërë kërkesa e avokatëve të të pandehurve që kërkuan përjashtimin e trupit gjykues. Pesë të pandehurit e

No Pic available
  • 2017-01-25

Zbulohen të tjerë ushtarë nga banda e Emiljano Shullazit, priten arrestime

Prokuroria për krime të rënda zgjeron hetimet ndaj personave, që dyshohet se janë pjesë e organizatës kriminale që drejtohet nga Emiljano Shullazi. ABC News ka mësuar se veç të arrestuarve, Emiljano Shullazi, Gilmando Dani, Endri Zela, Endri Qyqja dhe Blerim Shullazi, prokuroria po heton