Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Meta: total 1000 / total_found 1412 / time 0.000 / keyword[0] shullazi / docs[0] 1412 / hits[0] 4045 /
No Pic available
  • 2017-10-10

Nis seanca për Shullazin, dëshmojnë Tahiri, Çako, Koni dhe Kule

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda ka nisur seanca gjyqësore ndaj Emiljano Shullazit. Në seancën e sotme janë thirrur për të dëshumuar 7 zyrtarë, mes tyre ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Haki Çako, rektori Mynyr Koni dhe ish-rektori

No Pic available
  • 2017-10-10

Emiljano Shullazi kërkon Berishën dëshmitar, gjykata e pranon

Gjykata e Krimeve të Rënda pranon kërkesën e Emiljano Shullazit për të thirrur në seancë si dëshmitar ish kryeministrin Sali Berisha. Berisha ishte ai i cili deklaroi se Emiljano Shullazi kishte kërcënuar Dhori Kulen dhe Mynyr Konin në prill të vitit 2016. Ndërkohë në seancën e sotm

Dëshmia në gjyq, Çako: Dhori Kule më tha se ishte kërcënuar nga Shullazi
  • 2017-10-10

Dëshmia në gjyq, Çako: Dhori Kule më tha se ishte kërcënuar nga Shullazi

Drejtori i Policisë së Shtetit Haki Çako ka deklaruar në seancën ndaj Emiljano Shullazit se Dhori Kule i kë thënë që është kërcënuar nga Shullazi. Gazetarja e Ora News, Keti Banushi informon se në seancën e sotme tek Krimet e Rënda Haki Çako ka pretenduar që është vënë në dije

No Pic available
  • 2017-10-10

Tahiri sulmon prokurorinë: Po bën politike me gjyqin e Shullazit

Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri sulmon prokurorinë dhe e akuzon se po bën lojë duke e kthyer në politike  procesin  gjyqësor ndaj Emilijano Shullazit. Në një postim në facebook Tahiri shkruan: Mireprita thirrjen e Gjykates per te deshmuar. Keqardhje per lojen e Prokurorise

No Pic available
  • 2017-10-10

Berishën dëshmitar, Basha: Përpjekje për të larguar vëmendjen nga krimet

Kërkesën e Emiljano Shullazit për të dëshmuar ish-kryeministri Sali Berisha, kreu i PD, Lulzim Basha e konsideron si një përpjekje të Tahirit dhe Shullazit për të hequr vëmendjen nga krimet dhe trafiqet.  Lulzim  Basha: Sajmir Shullazi dhe Emiliano Tahiri në sintoni të plote m

Bomba e ambasadorit për klanet kriminale, Shkëlzen Berisha kapet me Donald Lu
  • 2017-10-07

Bomba e ambasadorit për klanet kriminale, Shkëlzen Berisha kapet me Donald Lu

Shkelzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Berisha ka reaguar pas bombës së lëshuar nga ambasadori amerikan në vendin tonë, Donald Lu, lidhur me 4 klanet që mbajnë nën kontroll 20 familje kriminale në Shqipëri. “20 grupet kriminale perse nuk u denoncuan para zgjedhjeve? Apo per te m