Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Meta: total 1000 / total_found 1412 / time 0.000 / keyword[0] shullazi / docs[0] 1412 / hits[0] 4045 /
Ushtari i Lul Berishës lihet në burg, miku i tij detyrim paraqitje. U kapën me armë në Porche (FOTO)
  • 2017-10-06

Ushtari i Lul Berishës lihet në burg, miku i tij detyrim paraqitje. U kapën me armë në Porche (FOTO)

Marjel Fierza dhe Genti Ndrejaku, personat që shihni në foton më poshtë dolën sot në Gjykatën e Durrësit për masë sigurie pasi u arrestuan pak ditë më parë në kuadër të operacionit Vjeshtë 2017 në Durrës, pasi lëvizin të armatosur me një makinë tip Porche. Fierza u la ne burg

Der Superalbaner, gjahtari i mafies shqiptare. Media zviceriane shkrim për Donald Lu
  • 2017-10-06

Der Superalbaner, gjahtari i mafies shqiptare. Media zviceriane shkrim për Donald Lu

Gazeta zvicerane Basler Zeitung i ka kushtuar një artikull ambasadorit amerikan në Tiranë Donald Lu, i cili ka si qëllim që pas përfundimit të mandatit të tij të lërë një Shqipëri me shtet funksional, të gatshme për tu futur në BE.   Gazeta zvicerane shkruan se Donald Lu, po go

Shtatë dëshmitarë VIP në procesin ndaj Shullazit. Nga Tahiri te Çako, çdinë për kërcënimin e rektorit
  • 2017-10-05

Shtatë dëshmitarë VIP në procesin ndaj Shullazit. Nga Tahiri te Çako, çdinë për kërcënimin e rektorit

Në një kohë kur dëshmitarët në procesin e Emiljano Shullazit po japin dëshmi të ndryshme para trupit gjykues krahasuar me ato të dhëna në Prokurori, mbrojtja ka kërkuar që të përshpejtohet gjyqi ndaj grupit kriminal. Avokati Vladimir Meçi, ka kërkuar në seancën e djeshme që të

Zbulohet dokumenti, i forti i Durrësit u armatos me firmën e Haki Çakos
  • 2017-10-05

Zbulohet dokumenti, i forti i Durrësit u armatos me firmën e Haki Çakos

Pak ditë më parë, policia njoftoi arrestimin e dy personave në Durrës, Marjel Fierza dhe Genti Ndërjaku, të dy të armatosur me pistoleta. Në media menjëherë Marjel Fierza u etiketua si një prej anëtarëve të bandës së Lul Berishës dhe aksioni u lidh me deklaratat e forta të ambasad

Jo mor vlla, çështë ky muhabet, biznesmeni nga Lushnja ndryshon dëshminë, replikat me Shullazin
  • 2017-10-04

Jo mor vlla, çështë ky muhabet, biznesmeni nga Lushnja ndryshon dëshminë, replikat me Shullazin

Ditën e djeshme, në Gjykatën e Krimeve të Rënda ka dëshmuar në procesin ndaj Shullazit biznesmeni nga Lushnja, Adriatik Kërçuku, dëshmia e të cilit mbajti në burg fillimisht Emiljano Shullazin. Mirëpo, ndryshe nga sa ka thënë në Prokurori, Kërçuku e ka ndryshuar dëshminë, duke t

No Pic available
  • 2017-10-04

Myftaraj: Arben Isaraj, drejtori hije që fshihet pas vëllait me rekorde kriminale

Drejtorët hije ishin në qendër të emisionit Ju flet Moska në Ora News të Kastriot Myftarajt. Sipas Myftarajt një nga këta drejtorë hije është edhe Arben Isaraj, drejtori i Përgjthshëm i Shërbimeve Rrugore në ministrinë e Energjitikës dhe Infrastrukturës, Sipas tij profesor pas prof

No Pic available
  • 2017-10-03

Biznesmeni: Shullazin se njoh, më kërkuan takim në emër të tij

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vijuar me pyetjen e dëshmitarëve për dosjen Shullazi. Në seancën e sotme dhanë dëshminë e tyre katër persona, mes tyre dhe biznesmeni i duraluminit nga Lushnja, Adriatik Kërçuku, të cilit iu vu tritol në biznesin e tij më 25 janar 2016. Para togave të z