Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazin

Total: 977
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.118Z

Video: Gjykata lë në burg Emiljano Shullazin

Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi mëngjesin e të mërkurës masën e sigurisë për Emiljano Shullazin, duke e lënë atë në burg. Seanca u zhvillua nën masa të rrepta sigurie, ndërsa mediat nuk u lejuan të ishin të pranishme. Gjyqtar i dosjes së Shullazit është Idriz Mulkurti, ndër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.312Z

Deputeti i PS-së: Ju tregon takimin me Emiljano Shullazin

Deputeti i zgjedhur i PS-së, Jurgis Çyrbja, i cili dikur ka qenë drejtor i Hipotekës së Durrësit gjatë kohës kur Shullazi ka marrë Hotel Vollgën, ka dëshmuar sot mbi rastin në fjalë. Ai ka dhënë sot një dëshmi në Gjykatën e Krimeve të Rënda, ku foli për herë të parë lidhur m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.310Z

Vollga, ish-regjistruesi i Hipotekës tregon takimin me Shullazin

Në vijim të seancës ndaj Emiljano Shullazit dhe grupit të tij, ka dëshmuar Jurgen Çyrbja, ish-kryeregjistrues. Ai ka sqaruar në seancë se si është takuar me Shullazin. Çyrbja: Në kohën që isha regjistrues në Durrës, më ka ardhur Ilvi Beqaj në zyrë. Jam takuar me Shullazin dhe Ilvi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.663Z

Lutfi Dervishi: Ti japim honoris causa gruas që denoncoi Shullazin

Emiljano Shullazi akuzohet se ka gjobitur disa biznesmenë të fuqishëm dhe ka kërcënuar rektorin dhe ish-rektorin e Universitetit të Tiranës. Por, askush prej tyre nuk nguxon që ta denoncojë atë. Një gjë të tillë e ka bërë një grua, pasi Shullazi dhe Gilmano Dani i kanë marrë bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.295Z

Krimet e renda lene ne burg Emiljano Shullazin

Tirane 5 maj 2016 NOAal - Gjykata e Apelit te Krimeve te Renda ka dhene masen e sigurise arrest me burg per Emiljano Shullazin dhe bashkepunetoret e tij Shullazi akuzohet per disa vepra penale kercenim me ane te kanosjes gjobevenie armembajtje pa lejebr br Avokatet e te pandehurit kerkuan nga gjyq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.260Z

Ja çfarë tha Dhori Kule në prokurori për Shullazin

Ish rektori i Universitetit të Tiranës dëshmoi sot në prokurori në lidhje me kërcënimin që iu bë për të mos mbështetur Mynir Konin në garën për rektor të Universitetit. Ai u thirr për të dëshmuar së bashku me rektorin e sapozgjedhur, Konin. Lapsi.al mëson se Kule ka pranuar që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.483Z

Basha: Rama kërkoi ta emëronte Emiliano Shullazin edhe rektor të UT

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me ndalimin e Emiljano Shullazit. Në një reagim për mediat, kryeopozitari akuzon kryeministrin Rama se përdor Shullazin si partner për të kapur edhe Universitetet. “Me Emiliano Shullazin e sojin e tij u fut në zgjedhjet e 2013. Po ashtu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama