Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazin

Total: 977
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.279Z

Topalli mbron Berishën: Denoncoi Shullazin e përjashtuan 10 ditë, denoncoi Frrokun i bëjnë kallëzim penal

Ish-kryetarja e parlamentit Jozefina Topalli ka dalë në mbrojtje të Sali Berishës, pas kallëzimit penal që PS bëri sot në Prokurori ndaj tij. Topalli shkruan në Facebook se hakmarrja ndaj Berishës bëhet pasi ai denoncon kriminelët. ‘Denoncoi Shullazin e përjashtuan 10 ditë, denon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.510Z

Berisha Rama zedhenes i ambasadorit Llallen e kercenoi me Shullazin

Transmetuar me 06102016 - 1244 Tirane 6 tetor 2016 NOAal- Ish- Kryeministri Sali Berisha e nisi me etiketime fyese ndaj Kryeministrit Edi Rama fjalen e tij ne seancen e sotme parlamentarebr br Ti drejtohesh Rames me fjalet kazan os

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.782Z

Shkodër, Apeli nuk ndryshon vendimin,1.5 vite burg për Emiljano Shullazin

Përfundon seriali i shtyrjeve të gjyqit ndaj Emiljano Shullazit. Gjykata e Apelit në Shkodër la në fuqi vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë, që dënon Emiljano Shullazin dhe Elidon Harizajn me 1.5 vite burg nën akuzën e armëmbajtjes pa leje. Numërohen 7 seanca gjyqësore të dësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.094Z

Denoncimi i biznesmenes për Shullazin, reagon për herë të parë avokati

Pas denoncimit të një gruaje biznemene e cila akuzon Emiljano Shullazin se me anë të presioneve i ka përvetësuar një pronë me vlerë 1 milionë euro, ka ardhur dhe reagimi i avokatit i të akuzuarit. Avokati i Emiljano Shullazit, Alban Qafa shprehet se, klienti i tij si dhe Gilmando Dani n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.478Z

Policia shoqëron Emiljano Shullazin, merret në pyetje lidhur me Mynyr Konin

Pas denoncimit të bërë publik sot nga kryeministri Sali Berisha se kryeministri Rama ka kërcënuar përmes Emiljano Shullazit kandidatin për Rektor në Universitetin e Tiranës Mynyr Koni për tu tërhequr nga gara, policia ka shoqëruar në orët e mbrëmjes së sotme Emiljano Shullazin. Shoq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.471Z

Tre muaj në qeli, pse Krimet e Rënda nuk e lirojnë Emiljano Shullazin

Gjykata për Krimet e Rënda nuk pranoi të ndryshojë masën e sigurisë për Emiljano Shullazin, i cili po hetohet në "arrest me burg" si i dyshuar për gjashtë vepra të rënda penale. Gjykata për Krimet e Rënda zhvilloi dje një seancë për t'u njohur me veprimet e deritanishme të Proku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.694Z

Loja prokuror-avokat dështon seancat për Frrokun, Dajtin e Shullazin

Zhvillimi brenda orarit apo brenda një afati të përcaktuar i procesve gjyqësore ne gjykatat shqiptare është bërë pothuajse një mision i pamundur. Nga një vëzhgim i bërë nga Ora News gjatë kësaj të premteje në Gjykatën Penale të Tiranës dhe atë të krimeve të renda, vihet re se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama