Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazin

Total: 977
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.103Z

Shtyhet seanca e sigurisë për Shullazin

Është shtyrë për ditën e nesërme në orën 8:30 masa e sigurisë për Emiljano Shullazin, Blerim Shullazin dhe Gilmando Danin. Kjo shtyrje ka ardhur për shkak të seancës paralele që po zhvillohej për imamët e akuzuar për rekrutim xhihadistësh në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Prokuro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.485Z

Policia ndalon Emiljano Shullazin, pas denoncimit të Berishës

Policia ka ndaluar Emiljano Shullazit, pas denoncimit të Berishës mesditën e sotme. Berisha tha se Shullazi ka kërcënuar kandidatin për rektor të Universitetit të Tiranës, Mynor Koni. Raportohet se Shullazi është ndaluar për tu marrë në pyetje. Policia ndërkohë ka kontrolluar bane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.604Z

Ja si e zbuloi përgjimi i SHISH Shullazin

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur hetimet për Emiliano Shullazin pas denoncimit të një biznesmeni, për një sipërfaqe parkimi 1 200 metra katrorë në Tiranë. Hetimet nisën në mesin e muajit shkurt pas denoncimit të Arjan Zikës. Për Emiliano Shullazin dhe Gilmando Danin e Ble

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.100Z

Shtyhet për nesër gjyqi për Emiljano Shullazin

Është shtyrë gjyqi për dhënien e masës së sigurisë për Emiljano Shullazin dhe dy të arrestuarit e tjerë. Seanca gjyqësore pritet të zhvillohet nesër në orën 8 e 30. Kjo për arsyen se prokurori i çështjes ka qenë i angazhuar me çështjen e xhihadistëve. “Do të kërkojmë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.504Z

PD: Tahiri foli me Shullazin me telefonin e Ermal Muçës

Partia Demokratike u është rikthyer akuzave të saj për lidhje të ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri me Emiljano Shullazin. Opozita thotë se ka informacione se ministri i Brendshëm ka folur në telefon me Shullazin para arrestimit të tij, ku e ka garantuar se vetëm do të shoqërohej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.309Z

Gjyqi, regjistruesi i Hipotekës tregon takimin me Shullazin

Në vijim të seancës ndaj Emiljano Shullazit dhe grupit të tij, ka dëshmuar Jurgen Çyrbja, ish-kryeregjistrues. Ai ka sqaruar në seancë se si është takuar me Shullazin. Çyrbja: Në kohën që isha regjistrues në Durrës, më ka ardhur Ilvi Beqaj në zyrë. Jam takuar me Shullazin dhe Ilvi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.106Z

Për faj të xhihadistëve shtyhet masa e sigurisë për Shullazin

Eshte shtyre per neser seanca gjyqësore në ngarkim të Emiljano Shullazit. Shkak është bërë seanca gjyqësore të cilësuarve si xhihadistë. Prokurorja që do mbronte akuzën tek Emiljano Shullazi është dhe prokurore tek gjyqi i xhihadistëve Prokuroria do të kërkojë në Gjykatën e K

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama