Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazin

Total: 977
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.604Z

Ja si e zbuloi përgjimi i SHISH Shullazin

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur hetimet për Emiliano Shullazin pas denoncimit të një biznesmeni, për një sipërfaqe parkimi 1 200 metra katrorë në Tiranë. Hetimet nisën në mesin e muajit shkurt pas denoncimit të Arjan Zikës. Për Emiliano Shullazin dhe Gilmando Danin e Ble

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.100Z

Shtyhet për nesër gjyqi për Emiljano Shullazin

Është shtyrë gjyqi për dhënien e masës së sigurisë për Emiljano Shullazin dhe dy të arrestuarit e tjerë. Seanca gjyqësore pritet të zhvillohet nesër në orën 8 e 30. Kjo për arsyen se prokurori i çështjes ka qenë i angazhuar me çështjen e xhihadistëve. “Do të kërkojmë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.504Z

PD: Tahiri foli me Shullazin me telefonin e Ermal Muçës

Partia Demokratike u është rikthyer akuzave të saj për lidhje të ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri me Emiljano Shullazin. Opozita thotë se ka informacione se ministri i Brendshëm ka folur në telefon me Shullazin para arrestimit të tij, ku e ka garantuar se vetëm do të shoqërohej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.309Z

Gjyqi, regjistruesi i Hipotekës tregon takimin me Shullazin

Në vijim të seancës ndaj Emiljano Shullazit dhe grupit të tij, ka dëshmuar Jurgen Çyrbja, ish-kryeregjistrues. Ai ka sqaruar në seancë se si është takuar me Shullazin. Çyrbja: Në kohën që isha regjistrues në Durrës, më ka ardhur Ilvi Beqaj në zyrë. Jam takuar me Shullazin dhe Ilvi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.106Z

Për faj të xhihadistëve shtyhet masa e sigurisë për Shullazin

Eshte shtyre per neser seanca gjyqësore në ngarkim të Emiljano Shullazit. Shkak është bërë seanca gjyqësore të cilësuarve si xhihadistë. Prokurorja që do mbronte akuzën tek Emiljano Shullazi është dhe prokurore tek gjyqi i xhihadistëve Prokuroria do të kërkojë në Gjykatën e K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.325Z

Edi Paloka ka luajtur poker me Shullazin

Deputeti demokrat akuzoi Edi Ramën se ka lidhje me Emiljano Shullazin. Ka frikë se si Shullazi mund të përfundojë dhe vetë dhe bën lloj akrobaciorash për të vonuar reformën në drejtësi pavarësisht se akuzon opozitë. Prandaj do që Tahiri të drejtojë Byronë e Hetimit, tha Paloka. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.118Z

Video: Gjykata lë në burg Emiljano Shullazin

Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi mëngjesin e të mërkurës masën e sigurisë për Emiljano Shullazin, duke e lënë atë në burg. Seanca u zhvillua nën masa të rrepta sigurie, ndërsa mediat nuk u lejuan të ishin të pranishme. Gjyqtar i dosjes së Shullazit është Idriz Mulkurti, ndër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama