Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazin

Total: 977
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.325Z

Edi Paloka ka luajtur poker me Shullazin

Deputeti demokrat akuzoi Edi Ramën se ka lidhje me Emiljano Shullazin. Ka frikë se si Shullazi mund të përfundojë dhe vetë dhe bën lloj akrobaciorash për të vonuar reformën në drejtësi pavarësisht se akuzon opozitë. Prandaj do që Tahiri të drejtojë Byronë e Hetimit, tha Paloka. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.118Z

Video: Gjykata lë në burg Emiljano Shullazin

Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi mëngjesin e të mërkurës masën e sigurisë për Emiljano Shullazin, duke e lënë atë në burg. Seanca u zhvillua nën masa të rrepta sigurie, ndërsa mediat nuk u lejuan të ishin të pranishme. Gjyqtar i dosjes së Shullazit është Idriz Mulkurti, ndër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.312Z

Deputeti i PS-së: Ju tregon takimin me Emiljano Shullazin

Deputeti i zgjedhur i PS-së, Jurgis Çyrbja, i cili dikur ka qenë drejtor i Hipotekës së Durrësit gjatë kohës kur Shullazi ka marrë Hotel Vollgën, ka dëshmuar sot mbi rastin në fjalë. Ai ka dhënë sot një dëshmi në Gjykatën e Krimeve të Rënda, ku foli për herë të parë lidhur m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.310Z

Vollga, ish-regjistruesi i Hipotekës tregon takimin me Shullazin

Në vijim të seancës ndaj Emiljano Shullazit dhe grupit të tij, ka dëshmuar Jurgen Çyrbja, ish-kryeregjistrues. Ai ka sqaruar në seancë se si është takuar me Shullazin. Çyrbja: Në kohën që isha regjistrues në Durrës, më ka ardhur Ilvi Beqaj në zyrë. Jam takuar me Shullazin dhe Ilvi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.663Z

Lutfi Dervishi: Ti japim honoris causa gruas që denoncoi Shullazin

Emiljano Shullazi akuzohet se ka gjobitur disa biznesmenë të fuqishëm dhe ka kërcënuar rektorin dhe ish-rektorin e Universitetit të Tiranës. Por, askush prej tyre nuk nguxon që ta denoncojë atë. Një gjë të tillë e ka bërë një grua, pasi Shullazi dhe Gilmano Dani i kanë marrë bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.295Z

Krimet e renda lene ne burg Emiljano Shullazin

Tirane 5 maj 2016 NOAal - Gjykata e Apelit te Krimeve te Renda ka dhene masen e sigurise arrest me burg per Emiljano Shullazin dhe bashkepunetoret e tij Shullazi akuzohet per disa vepra penale kercenim me ane te kanosjes gjobevenie armembajtje pa lejebr br Avokatet e te pandehurit kerkuan nga gjyq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.260Z

Ja çfarë tha Dhori Kule në prokurori për Shullazin

Ish rektori i Universitetit të Tiranës dëshmoi sot në prokurori në lidhje me kërcënimin që iu bë për të mos mbështetur Mynir Konin në garën për rektor të Universitetit. Ai u thirr për të dëshmuar së bashku me rektorin e sapozgjedhur, Konin. Lapsi.al mëson se Kule ka pranuar që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama