Rezultate te kerkimit per termin: +Shum

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.859Z

Shum zhurm pr asgj..

Nga momenti i marrjes s ftess pr antarsim n NATO, deri m tani, shqiptart kan dgjuar shum premtime, vullnet politik, realizim reformash, prmirsim t infrastrukturs , bum n turizm, dialog m Shqiprin, referendum pr kushtetutn dhe fjal t tjera t ngjashme nga klasa politike. Por n fakt kto m shum sesa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.679Z

Lucas: Ibra arrogant, ankohet shumë

Mesfushori brazilian i PSG-së, Lucas Moura ka përshkruar personalitetin e Zlatan Ibrahimovic te PSG. Moura ka thënë se Ibra e priti shumë mirë atë por se ai është shumë arrogant. "Mund të them që është një lojtar i madh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.749Z

Nicole Scherzinger, shumë ambicioze

Këngëtarja e njohur amerikane, Nicole Scherzinger thotë se ajo është shumë ambicioze, por pranon se ajo nuk ka qenë në gjendje që të kënaqet me suksesin e saj në të 20-tat. 36 vjeçarja, e cila ka qenë pjesë e grup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.436Z

Messi: Fituam me shumë fat

Lionel Messi u shpall lojtari më i mirë i ndeshjes, pas kualifikimit të Argjentinës për në çerekfinale. Numri 10 i skuadrës së drejtuar nga Sabella e pranon se dje fitorja erdhi me shumë fat dhe se Argjentina gaboi shumë. “Ne bëm&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.165Z

Rodgers shumë i lumtur, e më shumë lëvdata

Trajneri i Liverpoolit, Brendan Rodgers, është shprehur i ngazëllyer me lojën e skuadrës së tij, ndaj Manchester Cityt, skuadër të cilën e mposhtën 2:1 në Anfield Road. “Unë do të heq kapelën time para lojtarëve”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.216Z

Sa shumë largime nga Barcelona

Me ardhjen e trajnerit të ri, Luis Enrique, në Barcelonë do të filloj një epokë e re. Skuadra katalane është duke bërë shumë ndryshime, duke sjellë emra të ri në skuadër, e po ashtu edhe duke larguar disa prej tyre. Deri tash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.711Z

Rihanna rrezikon shumë me fustan

Ajo njihet për veshjet e sak ekstravagante, por të shtunën në mbrëmje Rihanna kishte guxuar shumë. Ngjyra e verdhë e fustanit, përveç që binte shumë në sy, ai ishte edhe shumë i hapur, çka rrezikonte ta nxirrte komplet të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama