Rezultate te kerkimit per termin: +Shum

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.938Z

Buffon, rekuperimi krkon m shum se dy dit

Italia merr goditjen e dytë të madhe pas dëmtimit të mesfushorit Andrea Pirlo. Pak orë pasi portieri Buffon u shpreh se do të bënte vetëm dy ditë pushim për shkkak të një shqetësimi në shpinë, një tjetër alarm “ngrin” kombëtaren kampione bote. Mjeku Enrico

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.821Z

Diego: Juve, të premtoj shumë gola

"I premtoj tifozëve se do të shënoj gola të cilët do të jenë të rëndësishëm. Më pëlqen stili i lojës 4:4:2 pasi më përshtatet më shumë dhe dua që të jetë ky formacioni i sezonit të ri", deklaroi braziliani.             

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.470Z

Vesa Luma shumë hot e shtrirë

Vesa Luma zakonisht ka pasur probleme me peshën, duke mbajtur edhe dieta, siç ishte rasti kur mori pjesë në garën “Dancing with the stars”, dhe të dobësohej ishte njëlloj kushti. Por, tashmë këngëtarja kosovare, pasi ka mbushur 27

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.782Z

Shumë para për hotel luksoz

Ka shëtitur gjithë botën dhe ka qëndruar në hotelet luksoze që ekzistojnë, andaj Beyoce edhepse është në turne, nuk brengoset për paratë, kur është në pyetje komoditeti. Ylli hitit “Crazy In Love” ndërsa &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.342Z

Sarkozi: Franca ka shumë të huaj

Gjatë një debate në TV, Sarkozi mbrojti planin e tij për të përgjysmuar numrin e emigrantëve që hyjnë në vend, nëse ai zgjidhet muajin tjetër.Në sondazhet e fundit, Sarkzoi vijon të jetë pas kandidatit socialist, Francois Hollande dhe në këtë mënyrë, Presidenti aktual i Francës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.879Z

Buxheti, më shumë harxhohet se fitohet

Banka e Shqipërisë, në raportin e fundit të saj, bën të ditur se në terma të PBB-së, ai vlerësohet në rreth 3.1%, ose 0.5 pikë përqindjeje më i lartë nga një vit më parë.Ecuria e deficitit buxhetor është përcaktuar kryesisht nga ngadalësimi i shpenzimeve publike, ndërkohë që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.277Z

Liverpooli shumë seriozisht pas Berishës!

Gjigandi anglez, Liverpool është duke u munduar të bindë talentin kosovar, Valmir Berisha që ta bindë atë në afatin e janarit. Sipas mediave angleze, skautët e Liverpoolit e kanë shikuar në secilën ndeshje të Kampionatit Botëror

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama