Rezultate te kerkimit per termin: +Shum

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.726Z

Shumë e lodhur

Këngëtarja Christina Aguilera, është parë në një formë fizike shumë të lodhur, ndërsa ka ndaluar të marrë ushqim të shpejt në një lokal. Ylli i hitit “Dirty” nuk ka dalur nga vetura, ndërsa i dashuri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.762Z

Sepse tymos shumë

Është parë duke luajtur golf, por duke bërë aerobi, që është sport shumë më aktiv, Harry Styles ka mbetur i tërri pa frymë, ndërsa për një moment, ai edhe është shtrirë përtokë. Ylli 19 vjeqar i be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

Nj m shum

Autor i librave, monografive dhe artikujve t shumt mbi kulturn, gjuhn dhe letrsin shqiptare, albanologu Francesko Altimari u nderua nga Akademia e Arteve dhe Shkencave t Kosovs me przgjedhjen e tij antar i jashtm i Akademis s Shkencave. Me nj shqipe-arbreshe, profesori i Gjuhs dhe i Letrsis Shqipe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.569Z

Humb shumë peshë

Ka kaluar muaj shumë të vështirë, prej ndarjes nga i dashuri, zhvendosja në Londër e poashtu edhe puna me shumë stres, andaj duket se ka ndikuar në rrënien e Nicole Scherzinger në peshë. 35 vjeqarja, është parë me një stom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.199Z

Mourinho: Lukaku flet shumë

Jose Mourinhon nuk e kanë bindur 7 golat e Romero Lukakut pas huazimit në Everton. Trajneri i Chelseat ka thënë se Lukaku është një futbollist që flet shumë. "E kemi përcjellur lojën e Lukakut te Everton. Për mua ai është nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.438Z

Khedira: Ishim shumë keq

Mesfushori gjerman i Real Madridit, Sammi Khedira tha se skuadra e tij këtë edicion ishte në një gjendje të keqe. "Të ju them të drejtën skuadra jonë ka qenë në një gjendjë shumë të keqe e të rëndë. Kemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.254Z

"Bale kushton shumë më shumë se Neymar"

Agjenti i Gareth Bale, Jonathan Barnett i ka bërë të qartë Real Madridit se blerja e Gareth Bale mund të iu kushtoj shumë. Barnett ke deklaruar se ai dhe Tottenhami janë të gatshëm për të biseduar me skuadra të tjera, por duhet ta dinë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama